İŞKUR Aracılığıyla: 1720 Büro Memuru Alımı Yapılacak

Kamuya memur alım süreçleri 2018 senenin sonlarına yaklaştığımız şu günler itibariyle hız kazanmış durumda. 

İŞKUR Aracılığıyla: 1720 Büro Memuru Alımı Yapılacak

Büro memuru alımlarına yönelik adayların taşıması gereken şartlar ise kamu haklarından mahrum olmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, kendisine verilecek görevi yerine getirebilecek olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, ofis içinde ihtiyaç olabilecek ürünlerin kullanımını bilmek, ofis programlarını kullanabiliyor olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, askerlik hizmetini yapmış olmak ya da ilişiği bulunmamak, belirtilen bölümlerden mezun olmak ya da asgari eğitim düzeyini karşılayabiliyor, ya da dengi okullardan mezun olmak, kişisel bakım ve temizliğine özen göstermek, hizmet odaklı çalışma anlayışını benimsemek şeklinde özetlenebilir.

İLANLARA BAŞVURULAR VE DİĞER DETAYLAR

1720 büro memuru alımına başvuru yapacak adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması gerekmektedir. İŞKUR üye kaydı olmayan kişiler başvuruları gerçekleştirememektedirler. 

Kayıtlar bireysel olarak online şekilde yapılabileceği gibi İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden de yapılabilmektedir. İŞKUR üye girişi yapıldıktan sonra açık iş ilanları alanından büro memuru şeklinde arama yaparak tüm ilanlara erişim sağlanabilir durumdadır. 

İŞKUR üyelikleriyle giriş yapıldığı için ilan detayları burada adayların karşısına çıkacaktır.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 21:58

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER