Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Adaylar sınava katılabilmek için 1 Şubat 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) 20 memur alımı başvuruları için son gün 1 Şubat 2019 olarak ilan edilmiştir. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Başvurular için son gün 01 Şubat 2019 olarak bildirilmiştir. Adaylar sınava katılabilmek için 1 Şubat 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Başvurular 01 Şubat 2019 tarihinde saat 16.00’da sona erecektir. Adayların Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın internet adresinde yer alan başvuru formu doldurması gerekmektedir. Adaylar şahsen veya posta yoluyla ETKB Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, İşletme, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisi, İngilizce İktisat, Ekonomi, Maliye, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisi, Hukuk, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölü mezunu olmaları gerekmektedir. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslar arası ilişkiler ve Avrupa Çalışmaları bölümü mezunları olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan türlerinden 70 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilir. Alınacaklar Ankara Bakanlık adresinde çalışacaktır.

ETKB 20 memur alım ilan kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER