En Az Lise Mezunu: 50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak

Kamuya yönelik memur alımlarının yanı sıra, özel sektör memur alımlarının da sayısı 2018 senenin son haftalarına geldiğimiz şu günlerde artış göstermiş durumdadır. 

En Az Lise Mezunu: 50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak

2018 sene sonlanmadan mevcut personel ihtiyacını karşılamak ve yeni seneye tam kadro, otpimum hizmet potansiyeliyle girmek isteyen tüm kurum ve işletmeler için alımlar yapılmaktadır. 

Bu alımlar memurluk kadrolarına yönelik olarak da çok sayıda yapılıyor. Düz memurluk, apron memuru, pasaport memuru gibi kadrolara yönelik çok sayıda alımlar kamuoyuna duyuruluyor.

Atatürk Havalimanında görev almak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 50 pasaport memuru alımı yapılacaktır. 

Yapılacak pasaport memuru alımı için, adayların taşıması gereken şartlar ilan bağlantılarında detaylı olarak aktarılmıştır. Bu alımlara yönelik ortak şartlar; kamu haklarından mahrum olmamak, en az lise mezunu olmak, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olmak, hizmet odaklı çalışma prensibini benimsemiş olmak, güleryüzlü hizmette bulunmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip olmak, vardiyalı çalışma temposuna ayak uyduracak olmak, bayanlarda 1,60 m ve erkeklerde 1,70 m boyun üzerinde olmak, temsil yeteneği güçlü olmak, 33 yaşını aşmamış olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olmak, kariyer hedefi olan ve planlı çalışma disiplinini benimsemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 20:15

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER