Anasayfa /  Foto Galeri

Mehmet Ali Erbil yıllar sonra gözyaşları içinde itiraf etti! ‘Annemi asla sevemedim’

Usta oyuncu Mehmet Ali Erbil, katıldığı programda yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vurdu. Mehmet Ali Erbil’den yıllar sonra gelen itiraflar adeta bomba etkisi yarattı. Şovmen Mehmet Ali Erbil katıldığı programda "Bizi üvey babaya ezdirdiği için annemi sevemedim asla" dedi. İşte Mehmet Ali Erbil’in hayatına dair anlattığı çok özel açıklamaları …

Mehmet Ali Erbil yıllar sonra gözyaşları içinde itiraf etti! ‘Annemi asla sevemedim’ - Sayfa 1

Jülide Ateş, usta oyuncu Mehmet Ali Erbil'i konuk etti. Çocukluğu, gençliği, ilk meslek yılları, evlilikleri, aşkları, tutkuları, çocukları ve sanatıyla ilgili sorulara samimi cevaplar veren Mehmet Ali Erbil, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı!

Mehmet Ali Erbil yıllar sonra gözyaşları içinde itiraf etti! ‘Annemi asla sevemedim’ - Sayfa 2

ÜVEY BABAM 14 YAŞIMDA BENİ EVDE İSTEMEDİ

14 yaşıma geldiğimde, üvey baba beni ergen döneme girdiğim için evde istemedi! Annem de çaresiz kaldı, çok sevdiği için saygı duyuyorum, bize sahip çıkamadı.

Mehmet Ali Erbil yıllar sonra gözyaşları içinde itiraf etti! ‘Annemi asla sevemedim’ - Sayfa 3

Film gibi, üvey annem de abimi istemedi. Dediler ki bunlara bir yatılı okul bulalım, en yakını baba sanatçı ya, konservatuar olur. İkimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı.

Mehmet Ali Erbil yıllar sonra gözyaşları içinde itiraf etti! ‘Annemi asla sevemedim’ - Sayfa 4

ÜVEY BABAMA EZDİRDİ

Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Abim kazanamadı. Ben yatılı okula girmiş oldum ve annem Ankara'da ben de Ankara'da okuyorum. Yine ilişkimiz hiç normal değil. En acısı, hiç unutamadığım, kirli çamaşırlarımı anneme yıkatmıyordu üvey babam. Komşumuz vardı ben komşumuza deterjan alırdım, komşumuz yıkardı benim çamaşırlarımı. Yatakhaneye gelirdim gece ağlardım, 'Allahım ben hiç böyle olmayacağım ben hiç ayrılmayacağım, hiçbir zaman karımla ayrılmayacağım, böyle çocuklarım olmayacak benim' derdim. Ama hiç dediğim olmadı, dünya istediğin gibi sürmüyor. Bu arayıştan, bu sevgisizlikten 4 tane eşimden de ayrıldım, annemi sevemedim sonra. Bu benim hatam değil. Sevemedim annemi, içimden öyle şeyler boşaldı gitti ki, sevemedim asla! Bizi üvey babaya ezdirdiği için!