Müge Anlı - Haydar Sırça tutuklandı İzle

Müge Anlı'da günlerdir işlenen kayıp iki kadın konusunun katil zanlısı Haydar Sırça, tutuklanarak ceza evine gönderildi. İşte Müge Anlı son bölüm izle youtube videosu.

Müge Anlı - Haydar Sırça tutuklandı İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen ve İzmir’de 8 Ağustos’ta esrarengiz bir şekilde kaybolan 42 yaşındaki Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kayıp iki kadınla ilgili gelişmeyi Müge Anlı duyurdu. İşte Müge Anlı son bölüm izle youtube videosu.

Anlı; “Nursel Doğan, en son sevgilisi Haydar Sırça ile görüştükten sonra kaybolmuştu. Haydar Sırça, o günle ilgili çelişkili ifadeler veriyordu. Verdiği bu ifadeler doğrultusunda, 'kuvvetli cinayet' şüphesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi" dedi.

Müge Anlı, zanlı Haydar Sırça’yı programında konuk etmiş, birçok çelişkili ifadesini ortaya çıkarmıştı. İki genç kadının kaybıyla ilgili olarak Haydar Sırça’yı işaret etmişti. 

Haydar Sırça bilindiği üzere son olarak otobüsteki polis kontrolünde tarım ilacı içerek intihar etmiş ve şüpheleri daha da yukarı çekmişti.

Müge Anlı yaptığı açıklamada; 'Haydar kardeşim burada bir şeyler dedin, sonra da bastın gittin. Yok ilaç içtin, onu bunu içtin... Artık her yerde mobese var. Bir iz olmaz mı ya? Annesi iki göz iki çeşme ağlıyor. Yazık günah' diye konuşmuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER