Müge Anlı - Elif öğretmen davası sonucu (Müge Anlı ATV izle)

Müge Anlı - Elif öğretmen davası sonucu (Müge Anlı ATV izle) Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Elif öğretmeninin vicdansız eşi Zafer Gözütok'un tüm foyası ortaya çıktı. Peki Müge Anlı Elif öğretmen davasında sonuç ne oldu? İşte detaylar...

Müge Anlı - Elif öğretmen davası sonucu (Müge Anlı ATV izle)

Müge Anlı - Elif öğretmen davası sonucu (Müge Anlı ATV izle) Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Elif öğretmeninin vicdansız eşi Zafer Gözütok'un tüm foyası ortaya çıktı. Peki Müge Anlı Elif öğretmen davasında sonuç ne oldu? İşte detaylar...

HER ŞEY 2 MİLYON LİRALIK TAZMİNAT İÇİN

39 yaşındaki Elif öğretmeni hayatı, ikinci çocuğunun doğumunda alt üst oldu. Doktor hatası nedeniyle yatağa ve yardıma bağımlı hale gelen Elif öğretmen, konuşamaz hale geldi.

Şu anda 39 yaşında olan Elif öğretmen, kendisinden 9 yaş küçük olan Zafer Gözütok ile evli. Olaylar da genç kocanın Elif öğretmen için tazminat kararı çıktıktan sonra yaptıklarıyla başladı. Tazminat çıkana kadar özürlü hale gelen eşine annesinin bakmasına izin veren Zafer Gözütok, 2 milyon lira ödenince şaşırtıcı bir biçimde Elif öğretmene sahip çıktı.

ÇOCUKLARINI ALIP KAÇTI

Zafer Gözütok , Elif öğretmen ile biri 4 diğeri 8 yaşında olan çocuklarını alıp Ankara'dan Iğdır'a taşınıyor. Elif öğretmenin annesi Nedret hanım bu kararın art niyetli olduğu iddiasında. Zafer Gözütok'un para için kızını kendisinden uzaklaştırdığını ve bir daha görüştürmediğini öne sürüyor.

GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

Elif öğretmenin annesi Nedret Hanım damadı Zafer Gözütok'un yalancı olduğunu iddia etmesi ile başlayan süreçte şoke eden bir gelişme yaşandı. Zafer Gözütok'un, bakıcı sıfatı ile bir kadın ile birlikte yaşadığı ve nişanlandığı Müge Anlı 18 Aralık canlı yayınında ortaya çıktı.

VASİLİK DAVASI BUGÜN GÖRÜLDÜ

Nedret Hanım bugün görülecek olan davadan önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına canlı yayın bağlantısı ile katıldı. Mahkemenin Elif öğretmenin vasiliği hakkında ne karar vereceği ise merak ediliyor.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Müge Anlı ise Elif Öğretmen olayı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

'FEDAKAR (!)' KOCANIN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

Elif öğretmenin annesi Nedret hanım ve abisi Mehmet Bey, Zafer Gözütok ile olan ilişkilerinin onun imam nikahlı 'kuma' aldığını öğrenince bozulduğunu söylüyorlardı. Ancak Zafer Gözütok ısrarla 'imam nikahlı eş' iddiasını yalanladı. Kendinden emin konuşan Zafer Gözütok buna izleyiciyi de neredeyse inandırmıştı. Onun yalanını ortaya çıkan canlı yayına gelen telefondu.

'BU KIZI ALACAĞIM '

Canlı yayına katılan Zafer Gözütok'un kuzeninin eşi 'vicdanen rahatsız' olduğunu belirterek bizzat kendisinin de içinde yer aldığı eş olayını anlattı. Zafer Gözütok ile eş adayı olan Aybüke Hanım'ın evini gitmişler. Olayın detaylarını şöyle anlattı:

-"Beni aradı ve 'abla bana bir kızı tavsiye ettiler gidip birlikte bakalım' dedi. Ben de sen nasıl alacaksın kızı evlisin dedim. Ben boşanacağım dedi.KIZLA TATİLE BİLE

GELDİLER 

-Bunun üzerine kızın evine gittik ben Zafer'in evli olduğunu söyledim. Aile de kesinlikle boşanmalı dedi. Kız hakkında araştırma yapınca evlenip boşanmış, evlilik dışı çocuğu olduğunu öğrendim ve Zafer'e 'ben tavsiye etmiyorum' dedim. Tamam dedi ayrıldık. Sonra biz duyduk ki bu kızı birlikte yaşamak için alıp Ankara'ya götürmüş. Geçen yaz kızı tatil için köye de getirdi. Aybüke hanımla tanıştık.

ÖNCE YALANLADI SONRA... 

Zafer Gözütok bu ifşa ile bozulsa da hemen yeni bir hikaye anlattı. İddiasına göre arayan kişi ile aralarında husumet var. Kendisine bu yüzden iftira atıyordu. Ancak açık vermeye başlayan Zafer Gözütok ilerleyen dakikalarda Aybüke ile olan ilişkiyi "Ankara'da oturduğu bir dönemdi. Eşime değil, çocuklara bakmaya geldi. Ben de hakkındaki iddialardan dolayı geri gönderdim. Şu anda evlilik yok" diyerek kabullendi.

Elif öğretmenin annesi 2 milyon liranın kızının çocuklarına verilmesini istiyor. Kendisinin de kızına para almadan bakacağı garantisini veriyor. İsteği ise kızının yeniden Ankara'ya yanına getirilmesi. Çocuklarına da bakacağını söyleyen anne, damadının kendisine yeni bir eş alıp evlenebileceğini söylüyor. Şimdi olaya Aile bakanlığının el atması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER