'Çarpışma' final mi yapıyor?

Yeni sezonun iddialı dizisi final mi yapıyor? Show TV'de ekrana gelen Çarpışma dizisinin final yapacağı yönündeki haberlerle ilgili kanalın genel müdürü Suavi Doğan, bir açıklama yaparak son noktayı koydu.

'Çarpışma' final mi yapıyor?

Show TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Çarpışma, 6 Aralık Perşembe akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un paylaştığı dizi, son bölümünde reytinglerde AB kategorisinde üçüncü sıraya yerleşse de TOTAL'de 'Bir Zamanlar Çukurova', 'Avlu' ve 'Bizim Hikaye' gibi rakiplerinin gerisinde kaldı. Sonuçlar istenildiği gibi olmayınca da dizinin fişini çekileceği konuşulmaya başlandı.

Son dönemlerde reyting kurbanı olan birçok dizi gibi Çarpışma’nın da final yapacağı iddiaları ortaya atılınca Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan, Twitter hesabından bir açıklama yaparak söylentilere son noktayı koydu.

Doğan, bir takipçisinin "Bitirme kararı almışsınız. Doğru mu?" sorusuna, "Tabi ki yalan haber, Çarpışma tam gaz devam” yanıtını verdi. Bu yanıt tüm Çarpışma takipçilerinin yüreğine su serpti.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır.

İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur. Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem’in ağzını bıçak açmaz.

Cemre teşhis için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar.

Kerem’in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER