Anasayfa /  Foto Galeri

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 12 Ekim MasterChef kurulan yeni takımlar...

Masterchef'te kaptanlık düellosunu kazanan isim izleyiciler tarafından merak konusu. 12 Ekim tarihinde yayınlanan Masterchef'te Mavi takım kaptanı Uğur ve Kırmızı takım kaptanı Sefa düelloda karşı karşıya geldiler. En iyi lahana sarmasını yapan isim düelloyu kazandı. Peki 12 Ekim Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı? İşte yeni takımlar...

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 12 Ekim MasterChef kurulan yeni takımlar... - Sayfa 1

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde yarışmacılar kaptanlık mücadelesinde dakikalar ile yarıştı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören MasterChef 2020'nin pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde tavuk ile en yaratıcı yemeği yaparak mavi takıma kaptan olan isim Uğur oldu. Bu hafta mavi takımın kaptanlığını kazanan Uğur, rakip takıma ise eleme gecesinde tartışma yaşadığı Sefa'yı kaptan seçti. İşte, MasterChef son bölüm özeti.

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 12 Ekim MasterChef kurulan yeni takımlar... - Sayfa 2

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 
Pazartesi akşamları gerçekleşen kaptanlık mücadelesinde bu hafta yarışmacılar tavukla yaratıcı bir yemek yapmak için karşı karşıya geldi. Kaptanlık oyununda şefler yarışmacılara tam 45 dakika süre verdi. Sürenin sonunda şefler yapılan yemeklerin tadına baktı. 

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 12 Ekim MasterChef kurulan yeni takımlar... - Sayfa 3

İlk turda Özgül, Eray, Uğur, Serhat, Ebru ile Emir'in tabakları beğenildi. Finala kalan isimler finale Özgül, Emir ve Uğur olarak seçildi. Bir oylama daha yapan şefler MasterChef'te kaptanlık oyununu kazanan ismin Uğur olduğunu açıkladı. 

Mavi takım kaptanı olan Uğur, kırmızı takıma Sefa'yı seçti. 

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 12 Ekim MasterChef kurulan yeni takımlar... - Sayfa 4

MASTERCHEF TAKIMLAR YENİDEN KURULDU
MasterChef'te kaptanların seçilmesinin ardından takımlar yeniden yeniden kuruldu. Uğur ve Sefa takımlarına en beğendikleri isimleri seçti. 

MasterChef'in 12 Ekim tarihli bölümünde takımlar şu şekilde kuruldu;