Ünlü mankenden flaş itiraf! Balon gibi şiştim...

Kelly Brook: Balon gibi şiştim... Son iki yıldır uyguladığı katı beslenme rejimini esneten Kelly Brook, kendisinin 'balon gibi' şeklinde tanımladığı kadar çok kilo aldı.

Ünlü mankenden flaş itiraf! Balon gibi şiştim...

İngiliz manken ve oyuncu Kelly Brook, üç yıldan fazla süredir aşk yaşadığı Fransız sevgilisi Jeremy Parisi ile tanıştıktan sonra kilo almaya başladığını söyledi.

38 yaşındaki güzel, sevgilisi Parisi'nin annesinin ve büyükannesinin harika yemek yaptığını belirterek, "Jeremy'nin ailesini ilk kez ziyaret ettiğimde sofrayı gördüm ve 'Aman Tanrım' dedim. Yemeğe makarna ile başlandı. Bir yemekte makarna varsa arkasından çok daha fazlasının geleceğini bilirsiniz" şeklinde konuştu.

Kelly Brook, "Jeremy ile birlikte olmaya başladıktan sonra kesinlikle kilo aldım. Ama biliyor musunuz, bunu seviyorum. Aslına bakılırsa yemek yiyerek rahatlamak değil bunun kaynağı. Jeremy ile aramızda aile ilişkileri olarak da büyük bir aşk var. Jeremy'nin ailesiyle birlikte oturuyoruz, birlikte yemek yiyoruz. Bu durum fiziksel görüntümde değişikliğe yol açtı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 02:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER