Öykü Serter'in cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan sunucu Öykü Serter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ismini hatırlatmayı başardı. Ünlü sunucu Öykü Serter, iç çamaşırla çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Serter'in fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken, en dikkat çeken yorum ise Burcu Esmersoy'dan geldi.

Öykü Serter'in cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Sunuculuk yaptığı programlarda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Öykü Serter, son zamanlarda fiziğiyle de büyük beğeni topluyor. Dergiler için moda çekimleri gerçekleştiren Serter, son çekiminden paylaştığı fotoğraflarla çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Ancak bu yorumlar arasında en çok dikkat çekeni Burcu Esmersoy’a ait olandı.Burcu Esmersoy yakın arkadaşı Öykü Serter’in bu karesine ‘Offf of’ yazdı ve ateş ve gülücük emojisi paylaştı. Öte yandan Serter'in bir takipçisi paylaşıma, "Harikasınız vallahi helal olsun kazağı bir gün verin de bende çekineyim bu pozu." yorumunu yazdı. Başka bir takipçisi ise, "Sevgili Öykü; tabii ki istediğin gibi poz verebilirsin senin tercihindir ammaaa seni bizler evimizin kızı kabul ediyoruz bu pek olmamış." yorumunu yaptı.

   İşte Serter’in takipçileriyle paylaştığı seksi kare;

    

   YORUM EKLE
   SIRADAKİ HABER