MasterChef Murat hakkında karar! Tekrar...

Papağana işkence videosuyla büyük tepki çeken ve ardından gözaltına alınan Murat Özdemir serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla geceyi karakolda geçirdiği öğrenildi. Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi. Özdemir yeniden gözaltına alındı.

Papağana işkence videosuyla büyük tepki çeken ve ardından gözaltına alınan Murat Özdemir serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla geceyi karakolda geçirdiği öğrenildi. Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi. Özdemir yeniden gözaltına alındı.

Adını, 'Yemekteyiz' ve 'MasterChef' yarışmalarıyla duyuran Murat Özdemir'in papağana işkence yaptığı videoyu yayınlamasının ardından Türkiye'yi ayağa kaldırmış ve kısa süre sonra da gözaltına alınmıştı.

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre dün gece gözaltına alınan Murat Özdemir, serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla geceyi karakolda geçirdiği öğrenildi.

Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi. Özdemir yeniden gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilecek

Gece polis merkezinde tutulan Özdemir'in alkollü olduğu belirtildi. Murat Özdemir'in öğle saatlerinde adliyeye gönderileceği öğrenildi

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 11:46

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER