Kadının ayağını kırmıştı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın

Türkücü İzzet Yıldızhan'ın Fatih'te aracıyla ''U'' dönüşü yaparken yoldan geçen İranlı turist Zahra Yalda'nın ayağını kırdığı iddiasıyla "taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma" suçundan yargılandığı davada düşme kararına hükmedildi.

Kadının ayağını kırmıştı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın

Şarkıcı İzzet Yıldızhan'ın Fatih'te aracıyla ''U'' dönüşü yaparken yoldan geçen İranlı turist Zahra Yalda'nın ayağını kırdığı iddiasıyla "taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma" suçundan yargılandığı davada düşme kararına hükmedildi.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 2

İstanbul 31. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuksuz sanık İzzet Yıldızhan avukatıyla katıldı. Duruşmada, müşteki Zahra Yalda'nın şikayetten vazgeçmesini içeren bir dilekçe sunduğu belirtilerek sanık avukatına diyecekleri soruldu.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 3

Sanık avukatı, müvekkilinin beraatine karar verilmesini talep etti. Dosyayı karara bağlayan mahkeme, olayla ilgili şikayetten vazgeçildiği gerekçesiyle davanın düşürülmesine hükmetti.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 4

İzzet Yıldızhan kimdir?

İzzet Yıldızhan aslen Diyarbakırlı. 1 Nisan 1963 tarihinde doğdu. Diyarbakır-Çermik ilçesine bağlı bir Zaza köyü olan Sinek'te doğan İzzet Yıldızhan'an annesinin ismi Suriye Zelal, babasının ismi Mustafa'dır. İzzet Yıldızhan'ın 14 kardeşi daha var. İzzet Yıldızhan'ın çocukları ve eşi ise olay.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 5

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz yıl 9. kez baba olunca önceki çocukları ve eşleri yeniden gündeme geldi. Peki İzzet Yıldızhan aslen nereli çocuk sahibi olduğu eşi ve ailesi hakkında bilinmeyenler neler? İşte İzzet Yıldızhan'ın hayatı;

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 6

3 kadın 9 çocuk ve hatrı sayılır bir servet. İzzet Yıldızhan bunlara çok kolay sahip olmadı. Çocukluğu Adana'da pamuk işçiliğinden Ankara pavyonlarına uzanıyor. Diyarbakır Çermik'de dünyaya geldiği yıl babasını kaybediyor. Annesi Suriye Zelal 15 çocukla bir başına kalıyor. İzzet Yıldızhan 15 çocuktan en sonuncusu. Müziğe Ankara'da kebapçıda çırak olarak çalışırken başlıyor. Önce pavyonlarda sahneye çıkıyor. Sonra albümler geliyor.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 7

İlkokul mezunu bile değil

Bugün en önem verdiği şey çocuklarının eğitimi. Bunun sebebi de kendisinin eğitimden yoksun kalması. İlkokulu bile okuyamıyor. Daha sonraki yıllarda dışardan diploma alabilir. Bu sebepten olacak ki çocuklarına İngiltere ve ABD'de eğitim aldırıyor.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 8

İzzet Yıldızhan'ın eşi kimdir

Klibinde oynattığı mankenden bile çocuk yapan İzzet Yıldızhan'ın fırtınalı aşk hayatı duyanların başını döndürecek cinsten. 9 çocuğu olan ünlü sanatçı eşlerinin hiçbirine nikah yapmadı. İzzet Yıldızhan, çocukları ve yeğenlerinin omuzlarına yaptırdığı dövmeler için “Toplam 28 kişide Yıldızhan dövmesi var. Bunu ben istemedim, ısrar ettikleri için izin verdim” dedi.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 9

3 çocuk yaptığı eşi

İzzet Yıldızhan 3 çocuk sahibi olduğu ilk kadın Nilüfer Hanım...1992 yılından beri beraber olduğu Nilüfer Y.'den olma Veysel Efe (d.2005) Mustafa ve Ali Yuşa adında 3 oğlu var. İzzet Yıldızhan'ın hayatında 24 yıldır bulunan Nilgün Hanım da diğer kadınlar gibi nikahlı değil. Nilgün Hanım katıldığı bir televizyon kanalında ''nikah'' konusunda şunları söylemişti: "3 tane evladım, benim nikahım. İzzet Beyi çok seviyorum. Çok iyi bir eş değildir ama iyi babadır."

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 11

Suriyeli eşi kim

İzzet Yıldızhan birlikte olduğu kadınlara resmi nikah kıymadığı gibi imam nikahı da yapmıyor. O kadınlardan biri de Suriye asıllı Gizem İ. ...Gizem Hanım'dan da 2005 yılında Sevgi isminde bir kızı oldu.

Fatih'te kadının ayağını kırdı! İzzet Yıldızhan için mahkemenin kararına bakın - Sayfa 12

Ajda Ballıkaya kimdir?

Klipte oynadı çocuk yaptı: İzzet Yıldızhan'ın hayatında yer alan üçüncü kadın ise bir mankendi. Ajda Ballıkaya , İzzet Yıldızhan'ın bir klibinde rol almıştı. İzzet Yıldızhan'ın Suriye isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren Ajda Ballıkaya, mankenlik kariyerini de noktaladı. Suriye, İzzet Yıldızhan'ın annesinin adıydı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER