Bir Deli Rüzgar'ın yakışıklı oyuncusu Yasak Elma'ya transfer oldu

Final yapan Bir Deli Rüzgar dizisinin sevilen oyuncusu Yasak Elma'ya geçiş yaptı. Fox TV'nin geçtiğimiz aylarda reytinglere kurban giden dizisi Bir Deli Rüzgar'ın yakışıklı oyuncusunun Yasak Elma'ya transfer olduğu öğrenildi.

Bir Deli Rüzgar'ın yakışıklı oyuncusu Yasak Elma'ya transfer oldu

Erdem Kaynarca Yasak Elma'ya transfer oldu!

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma, 3 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan 25. bölümüyle izleyiciyi yine ekrana kilitlemeyi başardı. Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut'un başrolü paylaştıkları dizinin son bölümüne Ender ile Alihan'ın evlilik kararı damga vurdu. İzleyiciler, 10 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümü merakla beklerken diziye bomba bir ismin dahil edildiği haberi geldi.

Daha önce 'Kalp Atışı', 'Emanet', 'Arzu Tramvayı' gibi başarılı projelerde yer alan ve son olarak 'Bir Deli Rüzgar'da 'Tunahan' karakteri ile izleyici karşısına çıkan Erdem Kaynarca'nın Yasak Elma'da 'Dündar' rolünü oynayacağı öğrenildi.

Melis Civelek ile Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı dizide, Alihan'ın Ender'le evleneceğini öğrenince yıkılan Zeynep'in yolu tesadüfen Dündar'la kesişecek. Peki Yasak Elma'nın Dündar'ı Erdem Kaynarca kimdir, nereli ve kaç yaşında? Erdem Kaynarca nasıl bu kadar ünlü oldu? İşte yakışıklı oyuncuya dair merak edilenler...

ERDEM KAYNARCA KİMDİR?

Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümünü bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünü de bitirmiştir. Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyeri boyunca çok sayıda tiyatro oyununda oynamıştır.

Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Coriolanus, Bahar Noktası, Merhaba, Martı, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Came From Sea, Performansçı, Romeo & Juliet, Kadınlar Devleti ve Lunapark gibi oyunlarda rol almıştır.

Sıklıkla reklam filmlerinde de yer alan oyuncunun ilk dizi deneyimi Kalp Atışı’dır. Emanet filmiyle de ilk kez beyaz perdede izleyici ile buluşan Kaynarca, son olarak Fox TV'deki Bir Deli Rüzgar'da 'Tunahan'ı canlandırmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER