Ata Demirer 20 yıl önceki halini paylaştı

Komedyen Ata Demirer sosyal medya hesabından 20 yıl önceki halini paylaştı

Ata Demirer 20 yıl önceki halini paylaştı

Hem gösterileriyle hem de filmleriyle bizleri kahkahaya boğan komedyen Ata Demirer sosyal medya hesabından 20 yıl önceki halinin fotoğrafını paylaştı. Demirer'in bu paylaşımı büyük beğeni topladı. Ayrıca hayranları tarafından sevgi mesajları yağdı.
 'HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER'
Ata Demirer sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına 'Bugün mesleğe başlayalı tam 20 yıl oldu. Önce Rabbime sonra hepinize teşekkürler' notunu bıraktı.

İşte o paylaşım:

EVLENİYORLAR

Ata Demirer, aşk hayatında aradığı mutluluğu buldu. Komedyen, iki aydır birlikte olduğu oyuncu Alara Bozbey'le evlenme kararı aldı.

ALARA BOZBEY KİMDİR?


Alara Bozbey ile yaşadığı ilişkiyi köşe bucak saklayan Ata Demirer, yeni yılın ilk dakikalarında sürpriz bir adımla ilişkisini cümle aleme ilan etmişti.

Artık tüm gözler Ata Demirer ve Alara Bozbey ilişkisinin üzerinde. Alara Bozbey kimdir? Alara Bozbey kaç yaşında? Alara Bozbey'in boyun kaç? Bu sorular genç oyuncu hakkında merak edilen soruların bazıları... Detaylar ise Alara Bozbey'le ilgili haberimizde...

Alara Bozbey kimdir? (Ata Demirer aşkını ilan etti)

Alara Bozbey ile ilişkisini duyuran Ata Demirer, 2018'in ilk saatlerinde aşk bombasını patlattı. Tüm gözlerin üzerine çevrildiği Alara Bozbey kaç yaşında, nereli? Peki, ekranlardan tanıdığımız Alara Bozbey kimdir? Yabancı Damat dizisiyle hayatımıza giren Alara Bozbey başka hangi dizilerde rol aldı?

Alara Bozbey ile yaşadığı ilişkiyi köşe bucak saklayan Ata Demirer, yeni yılın ilk dakikalarında sürpriz bir adımla ilişkisini cümle aleme ilan etti. Artık tüm gözler Ata Demirer ve Alara Bozbey ilişkisinin üzerinde. Alara Bozbey kimdir? Alara Bozbey kaç yaşında? Alara Bozbey'in boyun kaç? Bu sorular genç oyuncu hakkında merak edilen soruların bazıları... Detaylar ise Alara Bozbey'le ilgili haberimizde...
 ATA DEMİRER'DEN 14 YAŞ KÜÇÜK
45 yaşındaki Ata Demirer 2014 yılında Özge Borak'tan boşandıktan sonra ciddi bir ilişkiye adım atmamış, Alara Bozbey'le yakınlaştıktan sonra da kaçak göçek bir hayat yaşamaya başlamıştı. Üç yıl önce birliktelik yaşayan Ata Demirer ve Alara Bozbey ayrılmış ancak birbirlerinden tam manasıyla kopamamıştı. Ata Demirer'den 14 yaş küçük olan Alara Bozbey, ekranlarda uzun zamandır boy gösteren bir isim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER