Anasayfa /  Foto Galeri

Mabel Matiz’in Harbiye konseri tepki çekti! İşte o skandal görüntüler

Mabel Matiz, cumartesi akşamı Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi. Tüm biletlerin satıldığı ve ünlü isimlerin de akın ettiği konser de koronavirüs kuralları hiçe sayıldı.

Mabel Matiz’in Harbiye konseri tepki çekti! İşte o skandal görüntüler - Sayfa 1

Şarkıcı Mabel Matiz, geçtiğimiz gece Kerki Solfej’in Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde düzenlediği konserde sahne aldı. Sahnede şarkılarını seslendiren Matiz’i binlerce kişi izledi.

Mabel Matiz’in Harbiye konseri tepki çekti! İşte o skandal görüntüler - Sayfa 2

Mabel Matiz, cumartesi akşamı Kerki Solfej'in düzenlediği Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında ikinci kez sahneye çıktı. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevilen şarkılarını seslendiren Matiz'i ünlü isimler de izledi.

Mabel Matiz’in Harbiye konseri tepki çekti! İşte o skandal görüntüler - Sayfa 3

HER TÜRDEN ŞARKI SÖYLEDİ

Sahneye modacı Esra Gürsoy imzalı mavi kıyafetle çıkan şarkıcı, ilk olarak "Mendilimde Kırmızım Var" şarkısını söyledi. "Bir Harbiye klasiği olarak süslenip karşınıza çıktım. Yeniden sizlerle birlikte olabilmek çok güzel. Hepinizi çok seviyorum" diyen Matiz, kendi şarkılarının dışında çeşitli Anadolu türküleri de seslendirdi.

Mabel Matiz’in Harbiye konseri tepki çekti! İşte o skandal görüntüler - Sayfa 4

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ HİÇE SAYILDI

Mabel Matiz'in Harbiye Açıkhava'da verdiği ikinci konserde biletlerin hepsi satıldı. Ancak gecede sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmediği, birçok seyircinin de maskesiz olduğu gözlendi.