Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu | Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu | Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu. Kuzey Yıldızı dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Süreç Film Kuzey Yıldızı dizisi için bir çok ünlü oyuncuya teklif götürdü. Kuzey Yıldızı dizisinin erkek başrol oyuncusu Çarpışma dizisinde Galip karakterine hayat veren İsmail Demirci olurken kadın başrol oyuncusu ise Aslıhan Güner olacak.

Abone ol
Abone ol 29 Ağustos 2019 05:26

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu | Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu.

Kuzey Yıldızı dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Süreç Film Kuzey Yıldızı dizisi için bir çok ünlü oyuncuya teklif götürdü. Kuzey Yıldızı  dizisinin erkek başrol oyuncusu Çarpışma dizisinde Galip karakterine hayat veren İsmail Demirci olurken kadın başrol oyuncusu ise Aslıhan Güner olacak.Kuzey Yıldızı Dizisi Yapımcısı Yönetmeni ve YapımcısıYapımcılığını son olarak Aşk Yeniden ve Yeni Gelin gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Süreç Film’in üstleneceği Kuzey Yıldızı dizisinin hem senaristliğini hemde yönetmenliğini Ersoy Güler yapacak. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri Temmuz ayının sonunda başlayacak.

Kuzey Yıldızı Dizisi Konusu

Kuzey Yıldızı dizisinde eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte memleketi Ordu’ya geri dönmeye çalışan Kuzey’in renkli hikayesi anlatılacak. Kuzey ve Yıldız çocukluklarında bir birine aşık hatta nişanlanmış iki gençken Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gidince Yıldız’ı unutur ve orada aşık olduğu bir kadınla evlenir. Yıldız’ı terk eden Kuzey 20 yıl sonra eşi tarafından terk edilir ve beş parasız Ordu’ya geri dönmek zorunda kalır. Kuzey Ordu’ya döner ama artık memlekette bir ailesi yoktur; çünkü 20 yıl önce ailesi onu silmiştir.  Yıldız ise Kuzey’den yediği darbeden sonra uzun yıllar kendine gelememiş ve bir evlilik yapmamıştır. Şimdi Kuzey’in hiç bir şey yokmuş gibi geri dönmesine sinir olur ve tekrar Kuzey’i İstanbul’a göndermeye yemin eder. Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir.

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncu Kadrosuİsmail Demirci (Kuzey)İsmail Demirci 13 Kasım 1984 Ankara da doğumludur ve 35 yaşındadır. Kendisi gibi oyuncu Bensu Soral ile aşk yaşamaktadır. İlk olarak üniversite eğitimini bilgisayar programcılığı üzerine alan İsmail Demirci daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü girmiş ve mezun olmuştur. İsmail Demirci Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Erkan karakteri ile tanınmıştır. İsmail Demirci son dönemde Serçe Sarayında Ramazan ve Fabrika kızı dizisinde  Ferhat karakterine hayat vermiştir. tutmamıştır. İsmail Demirci son olarak Çarpışma dizisinde Galip karakterine hayat vermiştir.

Kuzey 3 kız babası yakışıklı ve eğlenceli bir adamdır; Kuzey eşi tarafından terk edildikten sonra bir de dolandırılmış ve beş parasız memleketine geri dönmek zorunda kalmıştır. Kuzey’in kızlarından biri genç kadınlığın eşiğinde, ortanca kızı ergenliğin doruklarında, en küçük kızı ise çocuk yaştadır. Aslıhan Güner (Yıldız)Aslıhan Güner Mert Kılıç ile 2013 yılında evlenmiştir. 6 yıllık mutşu bir evliliği olan Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1987 İstanbul doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner son olarak Diriliş: Ertuğrul – Karaca Hatun olarak yer alma başarısı göstermiştir. Daha önce 2016 yapımı Kehribar dizisinde Bahar ve Kızılelma dizisinde Azra olarak yer almıştır. Aslıhan Güner Stv dizileri ile ünlenmiştir ilk olarak da Sırlar Dünyası dizisinde yer almıştır.

Yıldız kararlı güçlü ve çalışkan bir kızdır. Güzeller güzeli bir kız olan Yıldız Kuzey ile çocukluk döneminde büyük bir aşk yaşamış hatta aileleri de yakın dost oldukları için aralarında söz bile takmışlardır ama Kuzey üniversiteye gidince Yıldız’ı unutmuş ve bir daha geri dönmemiştir. 20 yıl sonra Kuzey hiç bir şey yokmuş gibi Ordu’ya geri dönmeye çalışınca Yıldız’ın tepkisi ile karşılaşır. Yıldız Kuzey’i tekrar İstanbul’a göndermeye ve kendine yaşattıkları için onu pişman etmeye yeminlidir.Toygan Avanoğlu (Sefer)1982 İzmir doğumlu olan deneyimli tiyatrocu ve dizi oyuncusu Toygan Avanoğlu 37 yaşının içindedir. Toygan Avanoğlu Kanalizasyon filmi ile tanınmış ve beğenilmiştir. Toygan Avanoğlu’nun ünlü olduğu proje ise Güzel Köylü dizisidir.  Toygan Avanoğlu Güzel Köylü dizisinde Bünyamin Enişte olarak tüm Türkiye’ye kendisini tanıtmıştır. 2018 de Daha sonra Meleklerin Aşkı dizisinde Necmettin Çekilmez olarak da çok beğenilmiştir. 2019 da ise hayatımız Film filminde yer almıştır.Zeynep Kankonde (Pembe)Zeynep Kankonde 3 Mart 1980 Eskişehir doğumludur ve şuanda 39 yaşının içindedir. Anadolu Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Ekol Drama’da öğretmen olarak görev yapmıştır. Zeynep Kankonde Türkiye’de en çok Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Şehriban karakteri ile çok sevilmiş ve tanınmıştır.  Daha sonra çok büyük bir yapım olan Yeni Gelin’de yer almıştır.Uğur Demirpehlivan (Emine)1963 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu Uğur Demirpehlivan 56 yaşının içindedir.  Uzun yıllar tiyatro yapan Uğur Demirpehlivan 2015 yılında yer aldığı Çilek Kokusu dizisi ile ünlenmiştir. Daha sonra Güzel Köylü dizisinde kızı Ayten karakterine hayat vermiştir. Daha sonra Meryem dizisinde yer almış 2019 da ise Ege’nin Hamsisi dizisinde Sevim karakteri ile yer almıştır.Aslıhan Kapanşahin (Mine)Aslıhan Kapanşahin 2 Kasım 2000 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini tamamlayan Aslıhan Kapanşahin Paramparça dizisi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.  Daha sonra Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Nilay karakteri ile ünlenmiştir.

Mine Kuzey’in küçük kızıdır.Özgün Karaman (Ömer)Babacandır dizisinde Emrecan karakteri ile tanınan Özgün Karaman 1988 Kocaeli doğumludur ve ve 31 yaşındadır.  Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Bölümü mezunu olan Özgün Karaman oyunculuk yetenekleri ile dikkat çeken bir isimdir. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Özgün Karaman son olarak Darısı Başımıza isimli yaz dizisinde Cem Arslansoy olarak yer almıştır.

Ömer Kuzey’in büyük kızı Feride’nin erkek arkadaşı olarak Kuzey Yıldızı dizisinde yer alacak.Gizem Güneş (Feride)Gizem Güneş denilince akla 4N1K serisinde hayat verdiği Bade karakteri akıllara gelmektedir. 1995 İstanbul doğumlu olan  Gizem Güneş 24 yaşının içinde ve meslek kariyerinin de baharındadır. Sektöre çocuk oyuncu olarak giren ünlülerden olan Gizem Güneş yaşı ilerledikçe reklam filmlerinde yer aldı. Gizem Güneş 2017 de İçimde ki Fırtına dizisi yükselişe geçmiş sonrasında da oyunculuk eğitimi için Marmara Üniversitesinde Fransızca Öğretmenliği geçmiştir. Üniversite döneminde İstanbul Teknik Üniversitesinde konservatuvar kurslarına katılmıştır. Son olarak ise Her Şey Yolunda Merkez filmi  yer almıştır.

Ferie Kuzey’in ortanca kızıdır. Poyraz’a aşık olacaktır. 

Burak Can (Poyraz)

1996 yılında İstanbul da  doğam Burak Can 23 yaşının içindedir. Bank Asya’nın reklam filmleri ile yüzü tanınan Burak Can 65 kg ve 176 cm boyunda olan Burak Can Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimlerini tamalamıştır. Yılanların Öcü dizisi ile ilk ciddi oyunculuk deneyimini yaşayan Burak Can bu dizi ile çok tanınmış ve izleyici tarafından sevilmiştir. Daha sonra çimdeki Fırtına dizisinde Ozan olarak yer almıştır. Burak Can  son olarak Darısı Başımıza dizisinde Serkan karakterine hayat vermiştir.

Poyraz Kuzey’in kızlarından Feride’ye aşık, yakışıklı bir gençtir. Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)Geleceğin Starı yarışmasına katılmış, başarılı performansı ve güzelliği ile çok sevilmiştir.

Gökçe Kuzey’in büyük kızıdır. Hüseyin Soysalan (Şeref)1959 da hayat gözlerini açan Hüseyin Soysalan şuanda 59 yaşındadır. Sevilen tiyatro ve dizi oyuncusu Hüseyin Soysalan  son dönemde bir çok dizi de önemli karaktere hayat vermiştir. Son dönemde 2017 de Çukur dizisinde Feyyaz olarak yer alan Hüseyin Soysalan  2016 da Cesur Yürek de Kirve karakterlerini canlandırmıştır. Bir çok mafya dizisinde kötü adama hayat veren Hüseyin Soysalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamıştır. Hüseyin Soysalan son olarak 2018 de Ağlama Anne dizisinde Hasan karakteri ile yer almıştır.Şükrü Üçüncü (Cemal)Şükrü Üçüncü 1983 trabzon doğumludur ve şuanda 46 yaşındadır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Bölümü öğrencisiyken eğitimini yarıda bıraktı ve oyuncu olmak için ajasnlara kaydoldu. Tiyatro yazarı kimliği ile tanınan Şükrü Üçüncü Sümela’nın Şifresi 3 Yeni Gelin ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol aldı.

Cemal saf bir adamdır. Yıldız’ın ailesinin yanında çalışmaktadır. Meltem Tüzüner (Esma)Meltem Tüzüner 1988 Almanya doğumludur ve 31 yaşındadır. Almanya’da mankenlik yapan Meltem Tüzüner üniversite mezunudur. Miss Turkey 2012 güzelleri arasındadır. 1.76 boyundadır.Ecem Çalhan (Kamer)1996 doğumlu olan Ecem Çalhan 172 cm boyunda ve 52 kg’dır. Süleyman Demirel Üniversite oyunculuk fakültesi mezunu olan Ecem Çalhan Cem Tatlıtuğ menajerliğin oyuncusudur. Latin dansları ve Şan eğitimi almıştır. O Ses Türkiye’ye yarışmacı olarak katılmıştır.Cezmi Baskın (Yaşar)1949  İstanbul doğumlu olan Cezmi Baskın İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Cezmi Baskın sadece oyuncu değil aynı zamanda tiyatro yönetmenidir.  Cezmi Baskın’ın televizyonda tanınması ise 2011 yapımı Akasya Durağı dizisi ile olmuştur. Son dönemde Şevkat Yerimdar dizisi ve filmlerinde yer almıştır. Yer aldığı filmler arasında Vizontele ve Mucize filmlerinde de yer alan Cezmi Baskın son olarak Sesinde Aşk Var filminde yer almıştır.Ferda Kaynar (Hanife)1975 Trabzon doğumlu olan Ferda Kaynar 44 yaşındadır. ORtaokulda Tiyatroya başlayan Ferda Kaynar Samsunda Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Kimya eğitimi almıştır. Üniversite sonrasında Düş evi tiyatrolarında işe başlamıştır. 8 yıl kadar özel bir şirkette kimyager olarak da çalışmıştır. Şuanda Samsun da tiyatro oyuncusu olarak çalışmaktadır.Mert Yavuzcan (Çetin)Mert Yavuzcan 4 Nisan 1979 almanya doğumludur ve 40 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Mert Yavuzcan Tümay Özokur ajansın oyuncusudur. Son olarak Dolunay isimli yaz dizisinde Demir karakter ile yer almıştır.Yasemin Hadivent (Fadime)Türkiye’nin Yıldızları isimli yarışma ile ilk defa ekranlarda yer alan Yasemin Hadivent Gökhan Özen ile başrolünü paylaştığı Sevda Çiçeği dizisinde hayat verdiği Fırtına Leyla karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Arka Sıradakiler dizisinde yer almıştır.İnan Yılmaz (Ruhi)Son olarak Çukur dizisinde Muzaffer karakterine hayat vermiştir. Arzu Gamze menajerliğin oyuncusu olan İnan Yılmaz Poyraz Karayel, Son Çıkış ve Kaçak dizilerinde de yer almıştır. Son olarak Söz ve Muhteşem Yüzyıl dizileri kadrosunda yer almıştır.Emrah Özdilek (Dr. Cihan)Emrah Özdilek 1987 Sineop doğumludur ve 32 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi sahne sanatları mezunu olan Emrah Özdilek son olarak Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide yer almıştır. Özellikle Unutma Beni dizisinde hayat verdiği İsmet karakteri ile tanınmıştır.Can Kızıltuğ (Şoför Osman)Can Kızıltuğ 1994 İzmir doğumludur ve 25 yaşındadır. Şarkıcı olan Can Kızıltuğ’un ilk oyunculuk deneyimi Kuzey Yıldızı dizisi olacaktır. Tek ekran deneyimi İşte benim Stilim programında konuk sanatçı olarak yer almasıdır.Merve Sen (Nahide)Merve Sen yeni bir oyuncudur. Kuzey Yıldızı dizisinde hayat vereceği Nahide karakteri ile çok dikkat çekecektir.

Nahide güzeller güzeli Ordulu bir kızdır.

Kuzey Yıldızı dizisinden Gelen Teklifi Kabul Etmeyen Oyuncular

Feride Hilal Akın

Feride Hilal Akın şarkıcı ve dizi oyuncusudur. 8 Mart 1996 doğumlu olan Feride Hilal Akın 23 yaşındadır. Feride Hilal Akın’ın Gizli Aşk şarkısı ile çok tanınmıştır. Yeni Gelin dizisindeki Şirin karakteri ilk oyunculuk deneyimidir ve çok sevilmiştir. Feride Hilal Akın 1.68 metre boyunda 54 kilodur.

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Yorumlar