Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11.Bölüm Fragmanı İzle | Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10.Bölüm İzle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 23 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 17 Kasım 2019 03:59

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11.Bölüm Fragmanı İzle | Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10.Bölüm İzle

Başrollerinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci ve Cezmi Baskın gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk 11.Bölümde de ekrana kitleyecek

DENİZ YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız’ın yirmi yıldır hayalini kurduğu an gelip çatmış, Yıldız dünyanın en mutlu kadını olmuştur. Ama Şule’nin gelişiyle birlikte dünyası başına yıkılmıştır. Çünkü Şule, sadece Kuzey’i terk edip giden, sorun teşkil etmeyecek olan bir eski eş değildir. Kuzey için ne kadar önemsiz olursa olsun Kuzeyle Şule kağıt üzerinde hala boşanmamıştır. Kuzey’in bile nerdeyse unuttuğu bu bilgi, Yıldız’ı dumura uğratır. Bir kere daha aldatılmış, bir kere daha hevesleri yarıda kalmıştır. Yıldız’ın payına hep gözyaşı düşmektedir. Artık gerçekten her şeyden vazgeçecektir. Kuzey, Yıldız’ı ikna etmek için, Yıldız’ı kendine inandırmak için herşeyi yapar. Ama Yıldız’ın ikna olmaya niyeti yoktur. Kuzey, bir taraftan aşkı için mücadele ederken bir taraftan Şule’yi ikna etmeye çalışır. Şule’nin şimdilik sorun çıkarmaya niyeti yoktur. Uzlaşma içinde bir ayrılıktan başka bir beklentisi yoktur. Kuzey, bu yüzden tüm enerjisini Yıldız’a yoğunlaştırır. Yıldız Nuh der, peygamber demez. Tekrar tekrar yara almaktan fazlasıyla yorulmuştur. Bu yüzden, bu duruma kesin bir son vermek için büyük bir karar verir. Peki bu hamlesi, Kuzey’i durdurmaya yetecek midir?


KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar