Anasayfa /  Güncel

Kütahya'da kan donduran anlar! Döner bıçağı ile saldırdı...

KÜTAHYA’da E.Y. (17), halk pazarı otoparkında kendisinden para isteyen yaşıtı S.Y. ve A.C.E.'ye belinden çıkardığı döner bıçağı ile saldırdı. Olayda el ve kollarından yaralanan A.C.E., hastaneye kaldırırken, olay yerinden kaçan E.Y. ve S.Y. polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Döner bıçaklı saldırı anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Abone ol
Abone ol 20 Mayıs 2019 22:51

KÜTAHYA Ali Paşa Mahallesindeki halk pazarı otoparkından geçen E.Y., iddiaya göre, kendisinden para isteyen S.Y. (17) ve A.C.E. (17) ile tartıştı. S.Y., otopark içerisinde E.Y.’ye yumruk atınca tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada E.Y. belinden döner bıçağını çıkarırken, S.Y. olay yerinden kaçtı. E.Y. ise A.C.E.’ye saldırarak döner bıçağıyla yaraladı. Yere düşen yaşıtına saldırmayı sürdüren E.Y. daha sonra olay yerinden kaçtı.

Kütahya'da korkunç görüntüler Döner bıçağı ile saldırdı - Sayfa 1

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi otopark içerisinde yapılan A.C.E., Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralanan A.C.E.’nin el ve kollarında derin kesikler olduğu belirlendi.

Kütahya'da korkunç görüntüler Döner bıçağı ile saldırdı - Sayfa 3

Olayla ilgili soruşturma başlatan Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri E.Y.’yi kısa sürede döner bıçağı ile birlikte yakalayıp gözaltına aldı. İki şüpheli de ifadeleri için Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi. İki şüpheli de ifadeleri için Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi.

Kütahya'da korkunç görüntüler Döner bıçağı ile saldırdı - Sayfa 4

Olay anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde E.Y.’nin belinden çıkardığı döner bıçağı ile yaşıtlarına saldırdığı görüldü.

Kütahya'da korkunç görüntüler Döner bıçağı ile saldırdı - Sayfa 5


Yorumlar