Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 5.Bölüm izle

Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı izle. Kusursuz Kiracı 5.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölümü 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kusursuz Kiracı 5.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 26 Eylül 2022 23:33

Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 5.Bölüm izle

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kusursuz Kiracı 5.Bölümde de nefes kesecek

KUSURSUZ KİRACI 5.BÖLÜM İZLE

KUSURSUZ KİRACI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Mona nihayet olanları Yakup'a anlattığında o güne dek bildiği her şeyi baştan değerlendirmesini gerektirecek hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır. Yakup her zamanki gibi onu şaşırtmayı başarmıştır.

Öte yandan Yakup yüzünden Mona ile Leyla arasına da kara kedi girer.

Şuayip'in bir cinayete kurban gittiğine artık bütün kalbiyle inanan Mona, canla başla cinayeti araştırmaya başlar. Sorguları apartman halkı kadar Yakup'u da canından bezdirir. Ancak çok önemli bir delil bulan Mona ip uçlarını takip ederek katile ulaştığına emin olur.

Diğer yandan Yakup ve Mona arasında filizlenen aşk gün geçtikçe güçlenmektedir. Yakup Mona'ya yakınlaşmanın yollarını ararken bir gece onu romantik bir yemeğe çıkartır. Fakat olaylar hiç de beklendiği gibi gelişmez.

KUSURSUZ KİRACI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar