Anasayfa /  Foto Galeri

Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi!

Atv de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Engin Altan Düzyatanın tekrar rol almasıyla ilgili müjde verdi...

Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi! - Sayfa 1

ATV dizisi Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi verildi. Çarşamba günü yayımlanan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde seyircileri oldukça heyecanlandıran bir an yaşandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin müziğiyle duyurdular.

Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi! - Sayfa 2

TRT ekranlarında yayımlanan, Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından ATV ekranlarında dizinin devamı niteliğinde Kuruluş Osman yayımlandı. Fakat Diriliş Ertuğrul dizisi kadar reyting alamayan Kuruluş Osman'da gözler hep Engin Altan Düzyatan'ı aradı.

Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi! - Sayfa 3

Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan'ın Kuruluş Osman dizisi başlamadan önce beraber rol almak istemedikleri nedeniyle Düzyatan'ın dizide yer almayacağı konuşuldu. Kuruluş Osman dizisi başlayınca ise izleyenler her hafta isyanlarını dile getirdi. 

Kuruluş Osman'da Engin Altan Düzyatan müjdesi! - Sayfa 4

Diriliş Ertuğrul'daki başarılı performansıyla gönülleri fetheden Engin Altan Düzyatan, Kuruluş Osman'da da oynasın diye birçok seyirci baskı yaptı. Zaman zaman Düzyatan'ın Kuruluş Osman'a geleceği haberleri de heyecanlandırdı fakat son müjde Kuruluş Osman dizisinden geldi.