Anasayfa /  Foto Galeri

Kuruluş Osman dizisine bomba transferler! Bakın hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı?

İkinci sezonunda yine adından sıkça söz ettiren ve reyting listelerinde zirvede yer alan atv'nin iddialı dizisi ‘Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Kuruluş Osman dizisine bomba transferler! Bakın hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 1

Sezon başında oyuncu kadrosuna katılan ünlü ve usta isimlerle adından sıkça söz ettiren dizinin 34’üncü bölümünde diziye dahil olan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez ‘Kuruluş Osman’ izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Kuruluş Osman dizisine bomba transferler! Bakın hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 2

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 18 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 34’üncü bölümüyle çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Kuruluş Osman dizisine bomba transferler! Bakın hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 3

Namlı bir Peçenek beyinin kızı olan karakteriyle hikayeye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, kendisini tutsaklıktan kurtaran Osman Bey’le birlikte obaya gelerek dengeleri hayli değiştirecek.

Kuruluş Osman dizisine bomba transferler! Bakın hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa 4

Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni nasıl geri alacak? Savcı Bey ve Osman Bey arasındaki gerilim devam edecek mi? Ertuğrul Bey, hastalığını yenebilecek mi?