Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı izle (Yeni Sezon) | Kuruluş Osman 99. Bölüm izle

Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı izle (Yeni Sezon) Kuruluş Osman 99. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 5 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kuruluş Osman 99. Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 29 Eylül 2022 23:48

Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı izle (Yeni Sezon) | Kuruluş Osman 99. Bölüm izle

Başrollerinde Burak Özçivit ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman 99. Bölümde de nefes kesecek

KURULUŞ OSMAN 99. BÖLÜM İZLE 

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aygül Hatun'un akıbeti

Osman Bey için artık hedef Yenişehir'dir. Osman Bey ve Alpleri Yenişehir'i kuşatırken Bala, Malhun, Ayşe, Aygül Hatunlar ve bacılar da boş durmayacaktır. Kılık değiştirerek kaleye sızan Hatunlar düşmanı içerden çökertebilecek midir? Düşmanla kıyasıya savaşırken okla yaralanan Aygül Hatun'un akıbeti ne olacaktır?

Hatunlar esir düşenleri kurtarabilecekler mi?

Kumral Abdal, Demirci Davud ve Akça Derviş Romanos'un elindedir. Romanos, Osman Bey'in kurduğu oyunu çözebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Kumral Abdal, Akça Derviş ve Demirci Davud, Romanos'un işkencelerine dayanabilecek midir? Bala, Malhun ve diğer Hatunlar onları kurtarabilecekler midir?

Demirci Davud kendisini öne atıyor

Osman Bey kapısına dayandığı Yenişehir'de çetin bir direnişle karşılaşır. Osman Bey, Yenişehir'in fethi için bilek gücünün yanında zekasını da konuşturacaktır. Osman Bey'in dahiyane planı nedir? Sonunda Kayı Alpları, Yenişehir'in kapılarına dayanır… Neye uğradığını şaşıran Romanos ve askerleri kirli bir oyun oynamaya kalkışır… Savaşın en çetin anlarında, Demirci Davud canı pahasına, Kayı sancağının dalgalanabilmesi için kendisini öne atar. Demirci Davud kurtulabilecek midir?

Osman Bey Romanos'un cezasını kesiyor

Osman Bey ve Alpları, Yenişehir'i ele geçirir. Romanos'la vuruşan Osman Bey, onun kellesini alarak cezasını keser. Bu yeni bir zaferdir ancak Yenişehir ahalisi Osman Bey için yeni bir sorun mu olacaktır?

Sultan'ın Yenişehir fethine tepkisi

Osman Bey'in Yenişehir'i fethetmesi Bitinya'da hakim güç olduğu anlamına gelecektir. Osman Bey'in peş peşe yaptığı fetihler Konya'da nasıl yankılanacaktır? Sultan Alaeddin, Yenişehir'in fethine nasıl tepki verecektir?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar