Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kuruluş Osman 94.Bölüm izle | Kuruluş Osman 94.Bölüm Fragmanı izle

Kuruluş Osman 94.Bölüm izle. Kuruluş Osman 94.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kuruluş Osman 94.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 18 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kuruluş Osman 94.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 18 Mayıs 2022 03:22

Kuruluş Osman 94.Bölüm izle | Kuruluş Osman 94.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Burak Özçivit, Didem Balçın ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman 94.Bölümde de nefes kesecek

KURULUŞ OSMAN 94.BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Nikola'nın hain planı

Osman Bey ve Alpları İnegöl'ün kapısını kırmıştır artık. İnegöl Tekfuru Nikola'nın ise pes etmeye hiç niyeti yoktur. Nikola, Osman Bey'i büyük bir tuzağa çekme niyetindedir. Nikola'nın hain planı ne olacaktır?

Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira'yı kurtarabilecek mi?

İnegöl fethine yetişmeye çalışan Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira'nın başının belada olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira'yı kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

Gündüz Bey ağır yaralanıyor

Osman Bey, İnegöl Kalesi içinde ilerlerken, Alplar ve Gündüz Bey kaleyi ele geçirmek üzeredir. Gündüz Bey, olmadık bir anda, ağır bir şekilde yara alır. Gündüz Bey, İnegöl surlarında Kayı Sancağının dalgalandığını görebilecek midir?

Osman Bey tuzak kuruyor

Osman Bey, Nikola'nın tuzağına çekilir görünse de asıl tuzağı kendisi kurmuştur. Nikola'yı nasıl alt edecektir? Nikola için yapacak bir şey kalmamış gibidir. Güvendiği Kostantiniyye İmparatoru, Nikola'nın boynunu vurulmaktan kurtarabilecek midir? Osman Bey İnegöl'de zafere ulaşıp sevdiği herkesle birlikte fetih sevinci yaşayabilecek midir?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar