Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman 28. bölüm izle. ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman son bölümü ile nefes kesti. Son bölümün ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı aratışmaya başlandı. İşte Kuruluş Osman 28. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman son bölüm izle.

Abone ol
Abone ol 13 Ekim 2020 14:05

Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman 28. bölüm izle. ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman son bölümü ile nefes kesti. Son bölümün ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı aratışmaya başlandı. İşte Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman son bölüm izle.

Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman 28. bölüm izle - TIKLA

KURULUŞ OSMAN YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye'nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir. Osman Bey'e karşı harekete geçen ve en deneyimli kumandanlarından Aya Nikola'yı bölgeye gönderme kararı alan Bizans İmparatoru, başarılarıyla tüm obalara umut olan bu Türk beyini saf dışı bırakmaya kararlıdır. Kayı Obası'nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan sürpriz baskın Bizans'ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey; Aksakallılar'dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar. Ertuğrul Bey'in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası'nda coşkuyla karşılanır. Osman Bey ve Alpleri Bizans ordusunu bertaraf edebilecek mi? Osman Bey, Aksakallılar'dan nasıl bir vazife alacak? Ertuğrul Bey'in dönüşüyle Kayı Obası'ndaki dengeler nasıl değişecek? Aya Nikola, uç bölgesinde Bizans hakimiyetini yeniden tesis etmek için neler yapacak? Bala Hatun, Kayılar'a yapılan baskından kurtulabilecek mi?

 

 

Yorumlar