Anasayfa /  Medya

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Ekranların en çok izlenen yapımlarından Kurtlar Vadisi Kaos için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın açıklamaları sonrası gözler Şubat ayına çevrilmişti. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Abone ol
Abone ol 25 Ocak 2021 11:08

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi, yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın açıklamaları sonrası gözler ilk bölüm tarihine çevrildi. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

KURTLAR VADİSİ KAOS KONUSU NE?

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada daha önce "Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız." demişti.

"Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız." diyen Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle anlatmıştı:

"Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Necati Şaşmaz'ın açıklamaları sonrası merakla beklenen Kurtlar Vadisi'nin ekrana dönüş tarihi ve yeni oyuncuları henüz belli olmadı. Yapımcıdan gelecek açıklama bekleniyor. Dizinin henüz çekimleri başlamadı ve dolayısıyla herhangi bir fragmanı da yayınlanmış değil...

Yorumlar