Anasayfa /  Foto Galeri

Koronavirüs kabusu bitmiyor! İşte koronavirüse yakalanan ünlüler

Tüm dünyada korkuya sebep olan koronavirüs yayılmaya devam ediyor. Ülkemizde de görülmeye başlayan koronavirüse ünlü isimler arasından da yakalananlar oldu. İşte o isimler...

Koronavirüs kabusu bitmiyor! İşte koronavirüse yakalanan ünlüler - Sayfa 1

İREM DERİCİ

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin tat ve koku alma duyusunu kaybedince hastaneye giderek Covid-19  testi yaptırdığı öğrenildi. Derici’nin test sonucu pozitif çıkınca, evde karantinaya alındı.

Koronavirüs kabusu bitmiyor! İşte koronavirüse yakalanan ünlüler - Sayfa 2

Derici, pozitif çıkan test sonucunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

Koronavirüs kabusu bitmiyor! İşte koronavirüse yakalanan ünlüler - Sayfa 3

BİROL NAMOĞLU

Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu corona virüse yakalandığını Instagram hesabından açıkladı. Namoğlu, "Yaptırdığım test sonrası Covid-19'a yakalandığımı öğrendim. Şimdilik hafif ağrılar ile devam ediyor. Az önce filyasyon ekibi geldi, ilaçları bıraktılar. İzoleyim. Tüm hastaların bir an evvel iyileşmesini umuyorum. Aylardır dikkat eden biri olarak bir şekilde enfekte oldum. Kendinize dikkat edin" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs kabusu bitmiyor! İşte koronavirüse yakalanan ünlüler - Sayfa 4

IRMAK ÜNAL

Irmak Ünal Instagram hesabından corona virüse yakalandığını açıkladı. İşte Ünal'ın açıklamalarından satırbaşları: 

"Corona virüs ile boğuşuyorum son dört gündür. 'Boğuşuyorum' diyorum çünkü gerçek bir boğuşma geçirdim. Çok şükür bugün kendimi iyi hissediyorum. Bütün yazı çok dikkatli geçirdim, Bodrum'da tam bir izolasyon temposunda yaşadım. Doğru beslenme ile bağışıklık sistemimi güçlü tutmaya çalıştım. Sosyalleştiğim zamanlanda çok dikkatliydim. Maalesef okulların açılmasıyla İstanbul'a gelme kararı aldım ve aynı hafta bir arkadaşımdan bu hastalığı yakaladım. Uluslararası uçuş yapan insanların 14 gün karantinada bulunması gerekiyor. Ben bu tarz bir hataya kurban gittim. Bunu bilseydim o kişiyle vakit geçirmezdim.