Anasayfa /  Foto Galeri

Korkunç cinayet kamerada: Yaralı halde motorla kaçtı, hastanede öldü

Kağıthane’de gece alkol aldığı kişiden borç meselesi yüzünden tokat yedikten sonra giden ve birkaç saat sonra geri gelen 26 yaşındaki genç, çıkan bıçaklı kavgada ağır yaralandı. Yaralı halde katil zanlısının motosikletine binerek kaçan ve yığıldığı yerde hastaneye kaldırılan genç, hayatını kaybetti. Dehşet anları kamerada...

Korkunç cinayet kamerada: Yaralı halde motorla kaçtı, hastanede öldü - Sayfa 1

 Kağıthane’de gece alkol aldığı kişiden borç meselesi yüzünden tokat yedikten sonra giden ve birkaç saat sonra geri gelen 26 yaşındaki genç, çıkan bıçaklı kavgada ağır yaralandı

Korkunç cinayet kamerada: Yaralı halde motorla kaçtı, hastanede öldü - Sayfa 2

Yaralı halde katil zanlısının motosikletine binerek kaçan ve yığıldığı yerde hastaneye kaldırılan genç, hayatını kaybetti. 

Korkunç cinayet kamerada: Yaralı halde motorla kaçtı, hastanede öldü - Sayfa 3

Dehşet anları kameralara yansırken, kaçan katil zanlısı Kağıthane Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından olaydan 3 saat sonra kıskıvrak yakalandı. 

Korkunç cinayet kamerada: Yaralı halde motorla kaçtı, hastanede öldü - Sayfa 4

Olay, dün saat 05.30 sıralarında Kağıthane Harmantepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 26 yaşındaki Mehmet Özçalkap 30 yaşındaki Halit K. ile buluştu. Birlikte bir şeyler yiyip alkol alan ikili arasında bir süre sonra borç verme meselesi nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Halit K.’dan tokat yiyen Özçalkap, bulundukları yerden ayrıldı.