Anasayfa /  Foto Galeri

Kızlarını canice katleden imam babanın kan donduran ifadesi !

Trabzon'un Of ilçesinde eşinden 4 aydır ayrı yaşayan ve dün 3 küçük kızını dere kenarına götürerek silahla vurarak öldüren imamın ilk ifadesi ortaya çıktı. Şahsın, çocukların kendisinden soğuduğu hissettiğini belirterek olay anını hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Kızlarını canice katleden imam babanın kan donduran ifadesi ! - Sayfa 1

      Eşinden 4 aydır ayrı yaşayan ve dün 3 küçük kızını dere kenarına götürerek silahla vurarak öldüren imamın ilk ifadesi ortaya çıktı. Şahsın, çocukların kendisinden soğuduğu hissettiğini belirterek olay anını hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Kızlarını canice katleden imam babanın kan donduran ifadesi ! - Sayfa 2

Trabzon'un Of ilçesinde Uluağaç mahallesinde yaşayan imam Emre Göktaş (36) 12 yıllık eşiyle bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. İddiaya göre, eşi Sibel Göktaş 4 aydır eşinin kendisini darp etmesi nedeniyle çocuklarını alarak evi terk ederken, bunu içine sindiremeyen Emre Göktaş kendisini 2 ay önce darbetti.

Kızlarını canice katleden imam babanın kan donduran ifadesi ! - Sayfa 3

Eşinin şikayetçi olması nedeniyle mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası alan Emre Göktaş, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını dün Of ilçe merkezinde teslim alarak ilçenin Uluağaç Mahallesi'ndeki evine getirdi.

Kızlarını canice katleden imam babanın kan donduran ifadesi ! - Sayfa 4

DERE KENARINA GÖTÜRÜP ÖLDÜRDÜ
Emre Göktaş, daha sonra kızları Yaren Göktaş (11), Hiranur Göktaş (8) ve Elif Göktaş'ı (5) bir süre sonra evinden 1 kilometre uzakta dere kenarındaki ıssız bir yere götürerek silahla kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü. Emre Göktaş olay sonrası jandarmayı arayarak ekiplere teslim olurken, 3 kızın cansız bedenleri otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.