Anasayfa /  Foto Galeri

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! video

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! Kocaeli'de çocuğuna şiddet uyguladığı görüntülerin ardından tutuklanan Nurcan Serçe ve şiddet anının görüntülerini çeken dini nikahlı eşi hakkında iddianame hazırlandı.

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! video - Sayfa 1

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu!

Kocaeli'de çocuğuna şiddet uyguladığı görüntülerin ardından tutuklanan Nurcan Serçe ve şiddet anının görüntülerini çeken dini nikahlı eşi hakkında iddianame hazırlandı.

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! video - Sayfa 2

İddianamede, kızını 'mukavemetini kıracak düzeyde' şiddetli şekilde darp ettiği ve yastığı yüzüne bastırıp el ve ayaklarına baskı uygulayarak direnmesini ve nefes almasını engellediği belirtilen Nurcan Serçe'nin, 'çocuk ve altsoyu olan mağdura karşı kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan, dini nikahlı eşinin ise azmettirme suçundan 20 yıla kadar hapis cezası istendi.

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! video - Sayfa 3

Türkiye'nin gündemine oturan olay, 6 Şubat 2021 tarihinde meydana geldi. Kocaeli’nin Körfez ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’nde yaşayan Nurcan Serçe'nin kızı D.N.B.'ye (14) şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada paylaşılmış, görüntüler büyük tepki toplarken, Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçmişti.

Kızını feci şekilde döven, şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem annenin ceza belli oldu! video - Sayfa 4

Olayın 14 Nisan 2020 tarihinde yaşandığı, şüpheli kadının o tarihte adliyeye sevk edilip serbest bırakıldığı, evde bulunan 6 çocuğun da halen devlet yurdunda olduğu öğrenildi. Görüntülerin 6 Şubat'ta tekrar gündeme gelmesinin ardından Nurcan Serçe ve dehşet veren görüntüleri çektiği iddiasıyla dini nikahlı eşi Hayrettin B. tutuklandı.