Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle

Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle. Her hafta soluksuz izlenen Kızım dizisi yeni bölümünde neler olacak? İşte Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle.

Abone ol
Abone ol 12 Nisan 2019 11:20

Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle. Her hafta soluksuz izlenen Kızım dizisi yeni bölümünde neler olacak? İşte Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle.Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle

Kızım 27. yeni bölüm fragmanı izle - Fox tv Kızım yeni bölümü full tek parça izle

KIZIM 26. SON BÖLÜM ÖZETİ

Uğur kahvede Faik ile buluşur. Faik’e Cemal’in neler anlattığını sorar. Faik Cemal’in birçok soru sorduğunu özellikle yakalandığı gece onu kimin ihbar ettiğini, neden kendisinin okkanın altına gittiğini sorduğunu anlatır. Uğur, Faik’in anlattıkları yüzünden gerilir. Ona ne söylediğini sorduğunda Faik birşey söylemediğini salağa yattığını söyler.

FAİK UĞUR’A ŞANTAJ YAPIYOR

Faik şimdilik birşey söylemediğini anlatsa da esas derdini açık eder ve Uğur’a tezgahının bozulduğunu ve mevzunun kucağına piyango gibi düştüğünü söyler. Uğur’dan ağzını sıkı tutmak için maddi destek ister. Uğur, Faik’in tehdidine karşılık verir ve ona geçmiş günleri hatırlatır. Faik, geçmiş günlerin üzerinden çok zaman geçtiğini hatırlatarak isteğinde ısrar eder.

CEMAL FAİK’TEN GERÇEKLERİ ANLATMASINI İSTİYOR

Faik’e parası olmadığını söyleyerek ağzını sıkı tutmasını tekrar eder. Faik söyleyeceğini söylediğini bundan sonrası için her şeyin Uğur’un elinde olduğunu söyleyerek kahveden çıkar. Bu sırada onları izleyen Cemal, Faik’in peşinden gider. Ona neden Uğur ile buluştuğunu sorar. Faik Cemal’i görünce çok korkmuştur. Bir şey bilmiyorum dediği anda Cemal ona kafa atar ardından ondan her şeyi anlatmasını ister. Faik Cemal’in yumruğunun ardından “tamam anlatacağım” der.


Yorumlar