Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Fragmanı izle | Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm Ful izle (Youtube )

Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm SHOW TV'de yayınlandıktan sonra Kızılcık Şerbeti Youtube kanalında da yayınlandı. Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm Ful izle. Kızılcık Şerbeti 5.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümü 25 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm Ful izle (Kızılcık Şerbeti Youtube)

Abone ol
Abone ol 19 Kasım 2022 00:29

Kızılcık Şerbeti 4.Bölüm yayınlandıktan hemen sonra Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Fragmanı da yayınlandı

Başrollerinde Evrim Akasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kızılcık Şerbeti 5.Bölümde deekrana kitleyecek

KIZILCIK ŞERBETİ 4.BÖLÜM FUL İZLE ( KIZILCIK ŞERBETİ YOUTUBE )

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe'nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım'ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa'nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır.

Kayhan'ın nişanlısının muhafazakar aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım'ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer'in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer'i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir.

Düğünde yaptığı sürprizin muhafazakar aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜM İZLE

 

Yorumlar