Anasayfa /  Foto Galeri

Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı

Kirabiye, Exxen'de Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programında dikkat çeken açıklamalar yaptı. Programda Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı.

Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı - Sayfa 1

Kibariye, Exxen'de Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Yaşadığı zorlukları anlatan Kibariye "Annemin ayaklarını öperim. Fakirdik ama huzurluyduk. Annem çok akıllı ve çok idareciydi. ‘Aç da olsanız kimseden bir şey istemeyin’ diye öğüt verirdi. Anne olduktan sonra kıymetini daha çok bildim" dedi.

Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı - Sayfa 2
Kibariye programda ayrıca şu açıklamaları yaptı:
Güçlüyüm, sabırlıyım, kinci ve sahtekar değilim. Kimsenin ekmeği ile değil sırf gırtlağımla büyüdüm. Sansasyonlarla gündeme gelmedim. Her şeyimi gizli, saklı tuttum. 45 sene çok yalnız yaşadım. Işıkları kapatıp stüdyoda şarkıyı söylerken içim ağlıyordu. Kimse zannetmesin ki Kibariye hep kahkaha atıyor. Benim içim hâlâ kanıyor.
Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı - Sayfa 3

Seda Sayan ile 35-40 sene birlikte yaşadık. Kiramız 200 liraydı. Seda temizlik, ben yemek yapardım. Çok güzel anlaşırdık.

Bana imza atmayı bile Seda öğretti. Hiç okula gitmedim. Fakirdik, ekmeği zor buluyorduk. O yüzden annemlere hak veriyorum.

Kibariye, yaşadığı zorlukları izleyicilerle paylaştı - Sayfa 4
Kara kuru bir şey diye beğenmedikleri için bana perde arkasından şarkı söylettiler. Öcü müyüm ben? İnsanlar alkışlıyor ve göremiyorsun. Bir gün perdeyi açıp söyledim. Seyircilerim de ‘Kaşı gözü değil ses önemli’ dedi. Sonra Kiboş merdivenlerden hiç inmedi.