Getirene kadar fark edememiştim

Getirene kadar fark edememiştim

Nedir bilmiyor fıkrası.Kadın boşanma avukatına gitmiş, “Kocamdan boşanmak istiyorum” demiş.Boşanma avukatı sormuş:– “Eşinizden niçin boşanmak istiyorsunuz?” Kadın:– “S-e- ks nedir bilmiyor!” demiş.Boşanma avukatı:– “Ne kadar zamandır evlisiniz?”

Kadın:– “12 senedir”Boşanma avukatı:– “Eşinizin s-e- ks hakkında birşey bilmediğini yeni mi fark ettiniz, daha önce fark edemediniz mi?”Kadın:– “Hayır. On gün önce evde yalnızken o kurye delikanlı bana pizza getirene kadar fark edememiştim!!!”

BONUS FIKRA: Çoban su kenarında koyunları otlakırken, bir ağacın altında bikini ile güneşlenen fransız turisti görmüş, adam zaten dağda ve yalnız,dayanamamış kadına tecavüz etmiş. Ama ne tecavüz defalarca ve satlerce…Fransız turist soluğu jandarma da almış. Jandarma çobanı yakalamış,getirmişler karakola ifadesin alıyorlamış. Fransız turist demiş ki: “Böylebir erkek ben asla görmedim, şikayetci değilim ama benimle birlikte.Fransaya gelirse”..

Adam demiş”Ben nasıl gelirim, koyunlar var, çoluk çocuk var, gelemem”Kadın ısrar ediyormuş, gelmezse hapse atacaklar.Adam sonuda demiş ki; “Benim bir kardeşim var, o bekar onu alıp götür”Fransız turist sormuş; “O da senin gibi mi? yani güçlü kuvvetli erkekmi?”Çoban “Valla bilmiyorum ama 2 sene evvel bir ayıya t-e-ca-vüz etmişti, ayı 2 senedir hala bal getirir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER