Doğumdan sonra

Doğumdan sonra

Baba adayı doğumhanenin önünde heyecanla dolaşırken aynı yerde sakin sakin elindeki dergiyi karıştıran adama ” Sükunetinize bakılırsa siz tecrübelisiniz anlaşılan..” demiş” Evet..” demiş adam, ” 3. kez baba oluyorum..”” O zaman size birşey sormak istiyorum.. Bebek doğduktan ne kadar sonra anne ile tekrar beraber olabiliriz?..”” Değişir..” demiş adam, ” Açık koğuşta veya özel odada kalma durumuna göre değişir..!”

BONUS FIKRA:

30. katta çalışan inşaat ustabaşından aşağıdaki tuvalete gidebilmek için izin istemiş,

“ Ohoooo “ demiş ustabaşı, “ Şimdi 30 kat in, sonra tekrar çık en az 1 saat kaybederiz. Sen iyisi mi çık şu putrelin ucuna, ben diğer ucuna basıp dengeleyeyim seni, yap oradan aşağı…”

Ön uçta bizim işçi, arka uçta onu dengeleyen ustabaşı putrelin üzerindeyken birden bir sıvacı ustası bir şey sormak için onlara seslenmiş, denge görevini anlık unutan ustabaşı sıvacıya doğru dönünce tabii bizim işçi uçmuş aşağıya.. Kaza sonrası olay yerine gelen savcı durumu soruştururken 12. Kattaki görgü şahidi bir işçi

“ Savcı bey sanırım bu olay üst katlardaki sapık ilişkiler zinciri nedeniyle oluşmuş bir cinayet…” demiş, “ Çok net olarak gördüm ve duydum… Arkadaş aşağıya doğru uçarken pantolonunu sıyırmıştı, bir de düşerken ‘ Ulan buraya gelsene şerefsiz, beni bu vaziyette bırakıp da şimdi kime gidiyorsun?..’ diye de bağırıyordu efendim..!”

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 16:39

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER