Anasayfa /  Magazin

Kerem Bürsin'den Evlilik Dedikodularına Cevap

Kerem Bürsin'den Evlilik Dedikodularına Cevap

Abone ol
Abone ol 19 Nisan 2016 15:14

Kerem Bürsin, Evlilik Dedikodularına Noktayı Koydu

Serenay Sarıkaya ile birlikte oynadıkları reklam filminin basın toplantısında konuşan Kerem Bürsin evlilikle ilgili sorulara "Biz şu an gayet memnunuz" yanıtını verdi.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti birlikte rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Sarıkaya ile Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu.

"UZUN ZAMANDIR HAZIRLADIĞIMIZ BİR PROJE VAR"

Serenay Sarıkaya, kendilerine yöneltilen "Birlikte bir projede yer alacak mısınız" sorusuna, "Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak" derken, Kerem Bürsin de "Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak" diye konuştu.

"KİMSEYİ RAKİP GÖRMÜYORUM"

Kerem Bürsin kendisi gibi bir giyim firmasının reklam yüzü olan "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz" yönündeki soruya "Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte. Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun" dedi.

EVLİLİK AÇIKLAMASI

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarınının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği. Bürsin evlilikle ilgili sorulara, "Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz" diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.

Yorumlar