Anasayfa /  Güncel

Kayseri'de ilginç olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı..

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde Aytekin Bozok (44) evine giren yılanı görünce, daha önce ilçede otomobilden elleriyle yılan çıkaran İsmail Kara'yı (48) arayarak, yardım istedi. Kara, 200 lira karşılığında evde yılanı bulup çıkararak doğaya bıraktı.

Abone ol
Abone ol 14 Temmuz 2019 00:24

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde Aytekin Bozok evine giren yılanı görünce, daha önce ilçede otomobilden elleriyle yılan çıkaran İsmail Kara'yı arayarak, yardım istedi. Kara, 200 lira karşılığında evdeki yılanı bulup çıkararak doğaya bıraktı.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 2

İlçede Şenyurt Mahallesi'nde oturan Aytekin Bozok (44) , evinde tadilat yaptığı sırada odada yılan gördü. Aytekin Bozok, geçen 18 Haziran'da park halindeki otomobilden elleriyle yılan çıkaran İsmail Kara'yı(48) arayarak, yardım istedi.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 3

200 TL'ye...

Eve gelen Kara, 200 lira karşılığında odada yılanı bulup elleriyle yakalayarak dışarıya çıkardı. Kara, bir süre boynuna dolayıp, başına koyduğu yılanı, daha sonra doğaya bıraktı.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 4

Ev sahibi Aytekin Bozok, yılandan korktuğu için İsmail Kara'yı aradığını belirterek, "Yılanı görünce birden elim, ayağım boşaldı. İsmail Kara'nın daha önce yılan eliyle yakaladığını televizyonda görmüştüm.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 5

Bu yüzden itfaiye yerine onu aradım. Komşularımın yardımıyla telefon numarasını buldum, yardım istedim. O da gelerek evimizde bulunan yılanı çıkardı" dedi.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 6

İsmail Kara ise otomobilden yılanı çıkarmasıyla ilgili basında yer alan haberlerin ardından kendisini arayanların olduğunu söyleyerek, "Daha önce bir kaç kişinin daha evine gittim; ama yılan kendiliğinden çıktı.

İnanılmaz olay! 200 lira karşılığında eve girdi ve zehirli yılanı.. - Sayfa 7

Araçtan çıkardığım yılandan sonra, bu ikinci işim. Bu yakaladığım yılan zehirli. Hayvanlar sevildiğini anlayınca insanlara zarar vermez" diye konuştu.


Yorumlar