Anasayfa /  Foto Galeri

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken balkondan aşağıya düştü! İşte oanlar! video izle

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken aşağıya düştü! Düşme anı kameralara yansıdı, feci olay İstanbul Küçükçekmece'de geçekleşti! İşte o anlar!

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken balkondan aşağıya düştü! İşte oanlar! video izle - Sayfa 1

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken aşağıya düştü! Düşme anı kameralara yansıdı, feci olay istanbul Küçükçekmee'd geçekleşti! İşte o anlar!

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken balkondan aşağıya düştü! İşte oanlar! video izle - Sayfa 2

Küçükçekmece'de bir şahıs yoldan geçerken tartıştığı kişiye balkondan tencere atmak isterken aşağıya düştü. O anlar çevrede bulunan vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedilirken şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken balkondan aşağıya düştü! İşte oanlar! video izle - Sayfa 3

Olay geçtiğimiz 27 Temmuz’da Küçükçekmece'de meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olan T.E. evinin balkonunda otururken yoldan geçen bir şahsa laf atınca ikili arasında tartışma başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma sırasında ikili birbirlerine ellerine ne geçerse fırlatmaya başladı.

Kavga ettiği adama balkondan tencere atarken balkondan aşağıya düştü! İşte oanlar! video izle - Sayfa 4

Bu sırada evin balkonunda bulunan şahıs, evin mutfağına giderek bir tencere aldı ve aşağıda bulunan şahsa attı. Tencereyi attığı sırada dengesini kaybeden şahıs, balkondan aşağıya düştü.