Kardeş Çocukları 17.Bölüm Fragmanı İzle (Sezon Finali)

 Kardeş Çocukları 17.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğuKardeş Çocukları 17.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümü 26 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kardeş Çocukları 17.Bölümde sezon finali ile yeni sezona kadar ekranlara ara verecek

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ümran ve Hayat, Umay’ın kurduğu acımasız tuzağa düşüyor.

Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir. Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım, var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken, Ümran ise Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşindedir. Karay’ların tüm mal varlığını ele geçirmeye kararlı olan Umay’ın planları tıkır tıkır işlerken, Reşat’ın ise Umay’ın bile hesaba katmadığı bir planı vardır. Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken, Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE