Anasayfa /  Güncel

Kanal D'de konuşan hemşire Tolgahan Karadaş'a tepki yağıyor !

Çapa Tıp Fakültesi'nde görev yapan hemşire Tolgahan Karadaş Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına bağlandı. Fizyoterapistler hakkında söylediği sözler sonrası Karadaş'a tepkiler çığ gibi büyürken, sosyal medyada #KanaldÖzürDile etiketi gündem oldu.

Abone ol
Abone ol 01 Nisan 2020 15:56

TRHaberler ÖZEL | Çin'de başlayıp tüm dünyaya yayılan Corona virüsü Türkiye'de sıçramasının ardından Kısa bir süre sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 32 bin yeni sağlık personeli istihdam edileceğini duyurmuştu.

Alınan bu 32 bin sağlık personelinin içinde fizyoterapistlerin de olmasına Çapa Tıp Fakültesi'nde görev yapan hemşire Tolgahan Karadaş'dan tepki geldi.

Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına canlı yayınına görüntülü bağlanan Tolgahan Karadaş, bu dönemde fizyoterapist alınmasının gereksiz olduğunu, fizyoterapistlere ayrılan kontenjanın da hemşire alımına kullanılması gerektiğini söyledi.

 

Tolgahan Karadaş'ın bu sözleri üzerine sosyal medyada başta fizyoterapistler olmak üzere birçok kişiden tepki dolu mesajlar geldi.

Fizyoterapistlerin bu dönemde gereksiz olduğunu savunan Tolgahan Karadaş'ı canlı yayına çıkaran Kanal D'ye de birçok eleştiri yağdı.

Sosyal medyada #KanaldÖzürDile etiketi bir anda gündemde üst sıralara çıktı.

İşte Çapa Tıp Fakültesi hastanesi hemşiresi Tolgahan Karadaş'ın o açıklamaları:

Yorumlar