Anasayfa /  Foto Galeri

Kanal D internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı

Kanal D, ücretsiz olarak sadece dijital platformlarında yayınlayacağı internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı. İşte, Girift diziyle ilgili detaylar.

Kanal D internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı - Sayfa 1

İddialı yapımları ile yayın hayatını sürdüren Kanal D, internete özel içerikleri ile dijital yayıncılıkta da yer almak için hazırlıklara başladı.

Kanal D internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı - Sayfa 2

Ücretsiz olarak sadece Kanal D Dijital platformlarında yayınlanacak Girift, yakında kanald.com.tr, Kanal D mobil uygulamaları ve Youtube Kanal D kanalında takipçilerle buluşacak.

Kanal D internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı - Sayfa 3

Polisiye hikayesiyle dikkat çeken Girift

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor. Girift’in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor.

Kanal D internet özel dizisi Girift için geri sayıma başladı - Sayfa 4

Gerilim ve dram iç içe!

Malatya’da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara’dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift’te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.