Anasayfa /  Foto Galeri

Kan donduran olay! Evde doğurduğu bebeği balkondan aşağı attı!

İstanbul Beylikdüzü' nde kan donduran bir olay yaşandı. Yabancı uyruklu bir kadın yanlız yaşadığı evinde kendi başına doğum yaptı. Bebeği evin balkonundan zemin kattaki terasa attı. Korkunç olayda bebek hayatını kaybetti. İşte korkunç vahşetin detayları...

Kan donduran olay! Evde doğurduğu bebeği balkondan aşağı attı! - Sayfa 1

Edinilen bilgiye göre olay geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü’nde bir sitede meydana geldi. İddiaya göre hamile olduğu öğrenilen Libya uyruklu A.K.M. adlı 39 yaşındaki kadın, bundan 2 ay önce, öz annesi ve üvey babası ile birlikte ülkesinden Türkiye’ye geldi.

Kan donduran olay! Evde doğurduğu bebeği balkondan aşağı attı! - Sayfa 2

 İstanbul’a yerleşme kararı veren aile, Beylikdüzü’nde bir siteden ev tuttu. Hamileliğini ailesinden gizlediği öğrenilen A.K.M., bir odada tek başına doğum yaptı.

Kan donduran olay! Evde doğurduğu bebeği balkondan aşağı attı! - Sayfa 3

Yabancı uyruklu kadın, ölü doğduğunu iddia ettiği bebeğini oturdukları apartman dairesinin balkonundan binanın teras katına attı.

Kan donduran olay! Evde doğurduğu bebeği balkondan aşağı attı! - Sayfa 4

İddiaya göre bir süre sonra sitede karga istilası yaşandı. Apartman sakinleri, bir grup karga sürüsünün terasa atılan bebeğin cansız bedenine doğru uçuştuğunu fark etti. Durum önce site yönetimine, ardından da polise bildirildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yaşanan korkunç hadiseyle ilgili geniş çaplı inceleme başlattı. Terasa düşer düşmez öldüğü saptanan yeni doğmuş bebeğin, A.K.M. adlı Libya uyruklu kadının attığı ortaya çıktı.