Anasayfa /  Foto Galeri

Kamu bankalarından emeklileri üzecek promosyon kararı! İşte en yüksek promosyonu veren banka

Devlet bankaları milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren promosyon sürpriz kararına imza attı. kamu bankalarının promosyon miktarını güncellemesi beklenirken özellikle mahallesinde ve ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzecek olan karar gündem yarattı. İşte haberin detayları...

Kamu bankalarından emeklileri üzecek promosyon kararı! İşte en yüksek promosyonu veren banka - Sayfa 1

Emekli promosyonları için alınan yeni karar emekliyi üzecek. Yeni yılda emekli zam oranının belli olmasıyla özel bankaların promosyon miktarını 15 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyordu. Hatta öyle ki bu rakamın 20 bin TL'ye çıkacağını söyleyen de var. Emekliler ise yüksek promosyon veren bankayı ararken, gözler kamu bankalarına çevrilmişti.

Kamu bankalarından emeklileri üzecek promosyon kararı! İşte en yüksek promosyonu veren banka - Sayfa 2

Show Haber'de yer alan habere göre; kamu bankalarının promosyon miktarını güncellemesi beklenirken, sürpriz bir gelişme yaşandı. Kamu bankaları en fazla 750 TL promosyon verirken, bu miktar sabit tutuldu.

Kamu bankalarından emeklileri üzecek promosyon kararı! İşte en yüksek promosyonu veren banka - Sayfa 3

Kamu bankalarının promosyonunu yükseltmemesi, özellikle mahallesinde, ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzdü.

Kamu bankalarından emeklileri üzecek promosyon kararı! İşte en yüksek promosyonu veren banka - Sayfa 4

Kamu bankalarının promosyon kararı yeni yılda özel bankalar arası yarışı daha da hızlandıracak gibi. Beklentiler şimdiden 15 bin TL ama bazı bankaların çıtayı 20 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyor.