Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kalp Yarası 28.Bölüm 2. Fragmanı izle | Kalp Yarası 28.Bölüm izle

Kalp Yarası 28.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kalp Yarası 28.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalp Yarası dizisinin yeni bölümü 24 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kalp Yarası 28.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 23 Ocak 2022 14:09

Kalp Yarası 28.Bölüm 2. Fragmanı izle | Kalp Yarası 28.Bölüm izle

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalp Yarası 28.Bölümde de nefes kesecek

KALP YARASI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman'ı göstermektedir. Başka bir yüzleşmenin eşiğinde olan Ayşe ise ailem dediği dedesiyle karşı karşıya gelir.

Azade'nin konakta ve holdingte gücünü kaybetme korkusu yaşaması, onu yeni hamleler yapmaya zorlar. Hande ve Yaman'ın Sancakzade Konağı'nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilir.

Kızının Sancakzade Konağı'na yerleştiğini duyan Hüseyin bu durumu fırsata çevirirken Zümrüt'le karşı karşıya gelir. Hiç beklemediği bir anısıyla yüzleşen Vedia bir türlü kendini toparlayamazken bu yüzleşme Sancakzade Konağı'nda yaşanacak depremlerin habercisidir.

KALP YARASI SON BÖLÜM İZLE

 

Yorumlar