Anasayfa /  Foto Galeri

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat 9 yıldır erkeklere taş çıkartıyor! video

Erkeklerin tepkisine rağmen, mesleğini 9 yıldır başarıyla yapan 1 çocuk annesi Gülnur Gürol, 9 yıldır şehiriçi yolcu otobüsünde direksiyon sallıyor. Antalya’da şehiriçi toplu ulaşım otobüsünde 9 yıldır şoförlük yapan 44 yaşındaki Gülnur Gürol, 'Kadından şoför mü olur, elinin hamuruyla evinde otur, çocuğunu büyüt' sözlerine inat, erkek mesleği olarak bilinen şoförlüğü 9 yıldır başarıyla yapıyor

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat 9 yıldır erkeklere taş çıkartıyor! video - Sayfa 1

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat erkeklere taş çıkartıyor!

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat 9 yıldır erkeklere taş çıkartıyor! video - Sayfa 2

 Antalya’da şehiriçi toplu ulaşım otobüsünde 9 yıldır şoförlük yapan 44 yaşındaki Gülnur Gürol, 'Kadından şoför mü olur, elinin hamuruyla evinde otur, çocuğunu büyüt' sözlerine inat, erkek mesleği olarak bilinen şoförlüğü 9 yıldır başarıyla yapıyor

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat 9 yıldır erkeklere taş çıkartıyor! video - Sayfa 3

Antalya Büyükşehir Belediyesi denetimindeki özel halk kooperatifinde şoförlük yapan evli ve bir çocuk annesi Gülnur Gürol, çok sevdiği mesleğini yıllardır özveriyle yapıyor. İki günde bir 10 saate yakın direksiyon sallayan Gürol, yaklaşık 600 yolcuyu gidecekleri noktaya başarıyla ulaştırıyor. ’Kadından şoför mü olur, elinin hamuruyla evinde otur, çocuk büyüt” sözlerine inat Gürol, erkek mesleği olarak bilinen şoförlüğü 9 yıldır sorunsuz yapıyor.
Çeşitli meslekleri yaptıktan sonra küçüklükten beri ilgisi olduğu şoförlüğü yapmak için kolları sıvadığını dile getiren Gürol, ilk olarak turizm sektöründe ulaşım alanında bu mesleği yapmaya başladığını dile getirdi.

Kadından şoför mü olur, diyenlere inat 9 yıldır erkeklere taş çıkartıyor! video - Sayfa 4

4 yıl bu alanda direksiyon salladıktan sonra şehiriçi toplu ulaşımda otobüs kullanmak için girişimlerde bulunduğunu anlatan Gürol, “ Çoğu başvurduğum yerde bana bıyık altından güldüler.’ Kadından şoför mü olur’ dediler. Ama buraya geldiğim zaman bana çok iyi davrandılar, destek oldular. Bende elimden geldiğince iyi çalıştım, memnun kaldılar. Başka bir yere ayrılmadım. Yaklaşık 9 yıldır buradayım” dedi.