Anasayfa /  Foto Galeri

KADES uygulaması ile son anda yakılmaktan kurtuldu… Dehşet anları böyle son buldu

Adana’da kocasıyla sorun yaşadığı için bir arkadaşının evine sığınan kadın burada alıkonularak darp edilip, yakılmak istendi. KADES uygulamasını indirip yardım isteyen kadın, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.

KADES uygulaması ile son anda yakılmaktan kurtuldu… Dehşet anları böyle son buldu - Sayfa 1

Adana’da kocasıyla sorun yaşadığı için bir arkadaşının evine sığınan kadın burada alıkonulup darp edilince, KADES uygulamasını indirip yardım isteyerek Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.

KADES uygulaması ile son anda yakılmaktan kurtuldu… Dehşet anları böyle son buldu - Sayfa 2

Olay Seyhan ilçesine bağlı Yenibey Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, kocasıyla sorunlar yaşayan H.Y. (26) gidecek yeri olmadığı için arkadaşı Remziye B.’nin (28) evine sığındı. Ancak arkadaşının eşi Vural B. (36) uyuşturucu bağımlısı olduğu için eşini darp etmeye başladı.

KADES uygulaması ile son anda yakılmaktan kurtuldu… Dehşet anları böyle son buldu - Sayfa 3

H.Y. hem uyuşturucu kullanılmasına hem de arkadaşının darp edilmesine karşı çıkınca Vural B. tarafından o da darp edildi. Vural B. genç kadının yüzüne demir parçası ile vurarak yaraladı. Daha sonrada Vural B., H.Y.’yi bir odaya koyup kapıyı da üzerine kilitleyerek alıkoydu.

KADES uygulaması ile son anda yakılmaktan kurtuldu… Dehşet anları böyle son buldu - Sayfa 4

Bu arada Vural B.’nin hasımları evi basarak silahlarla ateş etti. Genç kadın evde korku dolu anlar yaşadı. Vural B. hasımları gittikten sonra hem eşini hem de H.Y.’yi kendisini suçladıkları için darp edip bir odaya koyup kapıyı ateşe verdi. Yanma tehlikesi geçiren iki kadın kendi imkanlarıyla kurtuldu. Vural B. daha sonra da H.Y.’yi yine bir odaya koyup üzerine kapıyı kilitledi.