Anasayfa /  Magazin

Justin Bieber'dan Tom Cruise'a kafes dövüşü çağrısı:“Bu maça çıkmazsan korkaksın”

25 Yaşındaki ünlü genç şarkıcı, ABD’li ünlü oyuncu Tom Cruise’a kafes dövüşünde kapışması konusunda meydan okuyarak, “Bu maça çıkmazsan korkaksın” dedi.

Abone ol
Abone ol 10 Haziran 2019 23:04

Kanadalı ünlü şarkıcı bieber bu çağrısını resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı.

ABD’deki meşhur kafes dövüşü organiasyonlarından olan 'Ultimate Fighting' Şampiyonası’nın (UFC) ringinde dövüşmek istediğini söyleyen Bieber, “Tom, eğer bu maça çıkmazsan korkaksın ve bu utancı asla unutturamazsın" dedi.

Justin Bieber Twitter’daki paylaşımına UFC’nin Başkanı Dana White’ı da etiketledi.


I wanna challenge Tom Cruise to fight in the octagon. Tom if you dont take this fight your scared and you will never live it down. Who is willing to put on the fight? @danawhite ?


— Justin Bieber (@justinbieber) 10 Haziran 2019
McGregor da tartışmaya dahil oldu

Eski UFC tüy sıklet ve hafif sıklet şampiyonu İrlandalı Conor McGregor tartışmaya dahil olarak “Eğer Tom Cruise bu meydan okumayı kabul edecek kadar erkekse, (şirketim) bu karşılaşmaya ev sahipliği yapmaya hazır. Cruise'ın filmlerdeki gibi böyle bir dövüşe cesareti var mı? Bekleyip göreceğiz” ifadelerini kullandı.


If Tom Cruise is man enough to accept this challenge,

McGregor Sports and Entertainment will host the bout.

Does Cruise have the sprouts to fight, like he does in the movies?

Stay tuned to find out! https://t.co/TxsH9KUyFg


— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) 10 Haziran 2019
Bieber 25, Cruise ise 56 yaşında

‘Görevimiz Tehlike’ serisi gibi aksiyon filmlerinde oynayan Tom Cruise 56 yaşında Ünlü pop yıldızı Justin Bieber ise 25 yaşında. Ancak Tom Cruise dünyaca ünlü ‘Görevimiz Tehlike’ serisi gibi aksiyon filmlerindedublör kullanmamasıyla dikkat çekiyor.

Tom Cruise, Justin Bieber'in meydan okumasına henüz yorum yapmazken, sosyal medya kullanıcılar ise maçı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

UFC’nin 22 Haziran’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Etiketler kafes dövüşü
Yorumlar