Anasayfa /  Foto Galeri

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti!

İzmir’in Dikili ilçesinde nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu ifade edilen kadın, nişanlısını öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar etti.

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti! - Sayfa 1

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti!

 İzmir’in Dikili ilçesinde nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu ifade edilen kadın, nişanlısını öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar etti.

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti! - Sayfa 2

Olay, dün 21.00 sıralarında Dikili ilçesi Çandarlı Mahallesi’nde bulunun bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, nişanlı oldukları öğrenilen Damla Akyıldız (37) ve Mustafa Burçin Akı’nın (49), 2 gündür kayıp oldukları öğrenildi.

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti! - Sayfa 3

Akrabalarının 112 Acil Çağrı Merkezine durumu ihbar etmesiyle jandarma ekipleri harekete geçti. Jandarma ekipleri, Karşıyaka ilçesinde bulunan kuru temizleme firmasında çalışan Mustafa Burçin Akı’nın 2 gün önce iş yerinden çıkıp nişanlısı ile birlikte Çandarlı’da kiraladıkları eve gittiğini tespit etti.

İzmir'de korkunç cinnet! Kadın ayrılma aşamasındaki nişanlısını silahla öldürüp intihar etti! - Sayfa 4

İddiaya göre, ayrılma aşamasında olan çift evde tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Damla Akyıldız, evde bulunan av tüfeği ile nişanlısı Mustafa Burçin Akı’yı vücudundan ve başından vurdu. Akyıldız daha sonra aynı tüfekle intihar etti.