Anasayfa /  Foto Galeri

İzleyenler çok duygulanacak...'Sevilen oyuncu Celil Nalçakan 'Kardeşlerim'i anlattı!

Yapımına NGM’in imza attığı yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı atv’nin izleyici ile buluşmak için gün sayan “Kardeşlerim”in başrol oyuncularından Celil Nalçakan, yeni projesi ve canlandırdığı karakterin merak edilenlerini paylaştı.

İzleyenler çok duygulanacak...'Sevilen oyuncu Celil Nalçakan 'Kardeşlerim'i anlattı! - Sayfa 1

Yapımına NGM'in imza attığı yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı atv'nin izleyici ile buluşmak için gün sayan "Kardeşlerim"in başrol oyuncularından Celil Nalçakan, yeni projesi ve canlandırdığı karakterin merak edilenlerini paylaştı.

İzleyenler çok duygulanacak...'Sevilen oyuncu Celil Nalçakan 'Kardeşlerim'i anlattı! - Sayfa 2

Çok naif bir hikayenin anlatıldığını söyleyen Nalçakan, "Kardeşlerim, bir tarafıyla çok naif, bir tarafıyla da çok entrikalı bir hikâye... Ufacık bir gecekondunun holding binalarından, lüks villalardan daha büyük olabileceğini anlatan bir masal anlatacağız." dedi.

İzleyenler çok duygulanacak...'Sevilen oyuncu Celil Nalçakan 'Kardeşlerim'i anlattı! - Sayfa 3

Kendisine gelen projeleri, menajerleri Gülden ve Çağla ile birlikte değerlendirdiklerini belirten oyuncu, projeyi kabul etme sebebini şöyle özetliyor; "Gülden, sanki içine doğmuş gibi "bu sezon, keşke kötü bir karakter oynasan" dedi yaz boyunca. Sezon başlamadan önce, pek çok senaryo okuduk; ancak "Kardeşlerim" senaryosu bize yollandığında, tereddütsüz üçümüz de "Evet" dedik ve yolculuk başladı."

İzleyenler çok duygulanacak...'Sevilen oyuncu Celil Nalçakan 'Kardeşlerim'i anlattı! - Sayfa 4

"Akif gibi karakterler bir oyuncu için lunapark gibidir."
Akif Atakul karakterini lunaparka benzeten yeni rolü için oldukça heyecanlı: "Akif Atakul gibi karakterler, bir oyuncu için lunapark gibidir... Rengârenk, heyecan verici, ürkütücü ama illa ki eğlenceli... Pek çok açmazı ve çözülmesi ve/veya çözümlenmesi gereken problemi var. Eee daha ne olsun?"