Anasayfa /  Foto Galeri

İşte kadınları baştan çıkarabilecek vücutlarındaki 11 önemli bölge !

İyi bir seksin ilişkiyi güçlendirmesi, sağlık açısından faydaları, hayata karşı daha güçlü bir motivasyon sağlaması gibi birçok faydası vardır. Seksin iyi olması için de uygulanabilecek basit ve etkili bazı püf noktası bulunuyor. İşte partnerinizi tahrik edebileceğiniz, daha çok zevk verebileceğiniz en önemli 11 bölge...

İşte kadınları baştan çıkarabilecek vücutlarındaki 11 önemli bölge ! - Sayfa 1

1. Klitoris

Klitoris kadınlar için en güçlü etkiye sahip zevk noktalarından biridir. Klitorisin kadın cinselliğinin merkezi olduğu bile söylenir. Klitorisi doğru bir şekilde uyarmayı başaran kişi, kadının defalarca orgazm olmasını sağlayabilir. Vajinanın üst kısmında bulunan küçük bir çıkıntı olan klitorisin büyük bir hazzın kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Klitorisi uyarırken sabırlı, yavaş ve nazik olmanız uyarılmayı kolaylaştıracaktır.

İşte kadınları baştan çıkarabilecek vücutlarındaki 11 önemli bölge ! - Sayfa 2

2. G bölgesi

Yine çok sık duyulan ama nerede olduğu birçok kişi tarafından bilinmeyen G noktasına gelelim. Vajinanın girişinden 4 cm kadar sonra olduğu söyleniyor. Bu nokta aynı zamanda kadınların prostat noktası bu sebeple de dokunulduğunda kadına büyük bir haz veriyor.

İşte kadınları baştan çıkarabilecek vücutlarındaki 11 önemli bölge ! - Sayfa 3

3. U Noktası

Vajinanın üst bölümünde yer alan ve idrar noktasının iki yanını oluşturan bu bölgeye dokunulması bazı kadınlar için büyük bir haz kaynağıdır. Özellikle penisin U noktasına dokunması bir kadını tahrik edecek şeylerden biridir.

İşte kadınları baştan çıkarabilecek vücutlarındaki 11 önemli bölge ! - Sayfa 4

4. Kalçalar

Kadının en hassas bölgelerinden biri olan kalçalar ise uyarılmaya oldukça yatkın bir bölgedir. Partnerinizi öperken ellerinizi kalçasında nazikçe gezdirebilirsiniz. Kalçalar uyarılma sonrasında sertlikten hoşlanır.