Anasayfa /  Foto Galeri

İşte bayram kredisi veren bankalar, faiz oranları ve kredi tutarları

Koronavirüs sürecinde gelirinden mahrum kalan birçok kişi bankalara kredi için başvuruda bulundu. Ramazan Bayramı öncesi bankalar birbiri ardına bayram kredisi paketlerini de açıklamaya başladı. Peki hangi banka ne kadar faizle kaç lira bayram kredisi veriyor? İşte TEB-ING-QNB-Denizbank-Garanti BBVA-Akbank Ziraat-Vakıf-İş Bankası düşük faizli bayram kredisi hesaplama...

İşte bayram kredisi veren bankalar, faiz oranları ve kredi tutarları - Sayfa 1

Bayram dönemlerinde banklar da müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kredi kampanyaları düzenlİyor. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaş için 3 ay erteleme, 60 ay vade, düşük faiz, internetten başvuru, aylık düşük ödeme, dosya ve sigorta masrafı desteği gibi promosyonlar devam ediyor. İster tatile gidin, ister okul ve diğer ihtiyaçlarınız için kullanın, cep telefonu satın alın, arabanızı değiştirin her türlü harcamanız için düşük faiz oranları sunan bankalara başvurun. İşte TEB-ING-QNB-Denizbank-Garanti BBVA-Akbank Ziraat-Vakıf-İş Bankası düşük faizli bayram kredisi hesaplama...

İşte bayram kredisi veren bankalar, faiz oranları ve kredi tutarları - Sayfa 2

2020 Bayram Kredisi ürünleri; düşük faiz oranları, indirimli dosya masrafları ve küçük taksit tutarları ile en cazip ihtiyaç kredisi fırsatlarını sunuyorlar size! En iyi kredi tekliflerini karşılaştırmak ve bu tekliflere başvurmak ise tamamen ücretsiz. Her bankanın bayram kredisi ürünü için sunduğu kredi faiz oranı farklı. İşte banka banka tüm detaylar:

Denizbank, İş Bankası, Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankası, Halk Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Odeabank'ı bayram kredi veren bankalar arasında sayabiliriz.

İşte bayram kredisi veren bankalar, faiz oranları ve kredi tutarları - Sayfa 3

RAMAZAN BAYRAMI KREDİ VEREN BANKALAR 
Denizbank,
İş Bankası,
Vakıflar Bankası,
Türkiye Ekonomi Bankası,
T.C. Ziraat Bankası,
Halk Bankası,
Garanti Bankası,
Denizbank,
Odeabank

İşte bayram kredisi veren bankalar, faiz oranları ve kredi tutarları - Sayfa 4

BAYRAM KREDİLERİ NEDEN AVANTAJLI?
Kampanya olduğundan daha düşük faiz ödersiniz.
Bayrama özel erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kampanya dahilinde dosya masrafı ödemezsiniz.
Bayram kredisi veren bankaların kampanyalarını karşılaştırabilir, en düşük faizi tespit edebilirsiniz.
Yılbaşı ve özel günlerde verilen bu krediler bankaların mevduat toplam durumlarına göre hesaplanmakta faiz oranları ve vadeleri buna göre belirlenmektedir.